Streamovanie obrazovky

Poslaťod davidsvk » Uto 28. Máj 2013 17:59:43

Ahojte :)
Dlhšiu dobu hľadám na nete nejakú tu aplikácia ktorá by mi obrazovku mobilu premietla na monitore.
Ale zatial bez úspechu :( nič také som nenašiel...
Buď som našiel premietnutie obrazu monitora do mobilu ale ja by som potreboval aby to fungovalo naopak :) a keby sa dalo aby to bolo premietnuté na celom monitore pretože som mal jeden program ktorý to premietal len v pôvodnej veľkosti obrazovky mobilu.

Vopred ďakujem za odpoveď
davidsvk
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Lenďo66 » Ned 04. Máj 2014 17:45:19

Ja mám Galaxy s3 a svoju obrazovku z mobilu do TV streamujem tak ze ho prepojim cez hdmi kábel cez redukcie na to určené.
SAMSUNG S9+ 256GB
Obrázok užívateľa
Lenďo66
kapitán
kapitán

mobil: Samsung S9+ 256GB
tablet:

Poslaťod johnymt » Sob 10. Máj 2014 13:33:45

Marek píše:Ja mám Galaxy s3 a svoju obrazovku z mobilu do TV streamujem tak ze ho prepojim cez hdmi kábel cez redukcie na to určené.

cez aké konkrétne káble to robíš? ja som objednal jeden z ebayu, tváriaci sa ako original, no nefunguje, obrazovku TV automaticky prepne do HDMI režimu, no žiadny obraz neukazuje, len čiernu obrazovku...
galaxy s3 android 4.3
johnymt
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Lenďo66 » Sob 10. Máj 2014 13:53:40

Toto je original hdmi kábel ku Galaxy s3 aký používam

http://data-prislusenstvo.heureka.sk/sa ... l-3fhubeg/
SAMSUNG S9+ 256GB
Obrázok užívateľa
Lenďo66
kapitán
kapitán

tablet:

Poslaťod BlasterXXL » Sob 10. Máj 2014 14:31:50

volakedy som streamoval obraz z Galaxy Tab (ale aj z PC) do Samsung TV cez Samsung AllShare. Na pc bezal server, pripojil si napr tablet ci mobil, a externy disk, zapol si AllShare clienta v tablete a v Samsung Tv sa objavili tvoje zdielane zdroje (PC, mobil, disk). Vyzadovalo si to ale Samsung SmartTV a islo to cez TCP/IP. teraz ale ma Samsung nieco nove, vola sa to Samsung Link, ma to byt nastupca AllShare, predstavujem si to zeby to malo bezat podobne, plus umoznovat stream cez hdmi kabel. ak mas S4 mas to predinstalovane, skus sa pozret po niecom podobnom aj na S3 (nepises akym sa phone).
Samsung Galaxy S4, Samsung Note 3, Samsung Galaxy Tab, Samsung Galaxy Tab 3, Asus Transformer Prime TF201, Asus Transformer Pad TF701, iPad Air
BlasterXXL
kapitán
kapitán

mobil: Samsung Galaxy S
tablet: Asus Transformer Tab

Poslaťod johnymt » Sob 10. Máj 2014 17:31:02

BlasterXXL píše:volakedy som streamoval obraz z Galaxy Tab (ale aj z PC) do Samsung TV cez Samsung AllShare. Na pc bezal server, pripojil si napr tablet ci mobil, a externy disk, zapol si AllShare clienta v tablete a v Samsung Tv sa objavili tvoje zdielane zdroje (PC, mobil, disk). Vyzadovalo si to ale Samsung SmartTV a islo to cez TCP/IP. teraz ale ma Samsung nieco nove, vola sa to Samsung Link, ma to byt nastupca AllShare, predstavujem si to zeby to malo bezat podobne, plus umoznovat stream cez hdmi kabel. ak mas S4 mas to predinstalovane, skus sa pozret po niecom podobnom aj na S3 (nepises akym sa phone).

ano, o tychto technologiach viem, no bohužial zatial nemam smartTV čo by všetko vyriešilo :D
a mám galaxy s3, mam to v podpise ;)
ale aj tak dakujem
BlasterXXL píše:Toto je original hdmi kábel ku Galaxy s3 aký používam

http://data-prislusenstvo.heureka.sk/sa ... l-3fhubeg/

presne tak vyzerá ten kábel, čo som objednal, aj krabička bola original, takže k tomu nemám bohvieakú dôveru :D, najradšej by som si to najprv vyskúšal :D
nefungovalo mi to ani na jednom z dvoch televizorov čo mam doma, z toho jeden je samsung...
galaxy s3 android 4.3
johnymt
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Lenďo66 » Pon 12. Máj 2014 8:19:42

hmm,kamarat ma taktiež takýto podobný kábel a ide mu to,krabičkačo si kúpil ola bielo modrá a že vraj to je original hdmi kábel ku Galaxy s3,kamoš má presne takýto ,toto by mal byť original,100% funkčný,máme to odskúšané

http://mobil.bazos.sk/inzerat/36473867/ ... ote-23.php

A máš ten kábel dobre zapojení ?tu je postup

Hdmi kábel zapoj do tv
Druhý koniec kábla zapoj do toho konektora čo si kúpil
Nabíjačku daj do elektriny a druhý koniec daj do toho konektora čo si kúpil
Zapni TV,konektor pripoj k mobilu a hneď na TV zvoľ hdmi

Malo by to ísť,ja to stále robím takto a bez problémov to ide, Najprv to ani mne moc nešlo ale došiel som na tento postup ktorí ide
Naposledy upravil Lenďo66 dňa Pon 12. Máj 2014 8:33:42, celkovo upravené 1
SAMSUNG S9+ 256GB
Obrázok užívateľa
Lenďo66
kapitán
kapitán

tablet:

Poslaťod johnymt » Pon 12. Máj 2014 8:32:11

Marek píše:hmm,kamarát ma taktiež takýto podobný kábel a ide mu to,krabička bola bielo modrá a že vraj to je original hdmi kábel ku Galaxy s3,a ty ten kábel máš kupeni a nejde ti alebo ho chceš kúpiť a nevieš aký?kamoš má presne takýto ,toto by mal byť original,100% funkčný,máme to odskúšané

http://mobil.bazos.sk/inzerat/36473867/ ... ote-23.php

Ja ho uz mam kupeny "original" par mesiacov a nefunguje tak ako by mal pretoze ako pisem on zareaguje tym ze prepne obrazovku tv do hdmi rezimu ale ostane cierna obrazovka...neviem...skusal som aj kadejake nastavenia ci uz v telke alebo v telefone ale nic...
galaxy s3 android 4.3
johnymt
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Lenďo66 » Pon 12. Máj 2014 8:36:09

A máš ten kábel dobre zapojení ?tu je postup

Hdmi kábel zapoj do tv
Druhý koniec kábla zapoj do toho konektora čo si kúpil
Nabíjačku daj do elektriny a druhý koniec daj do toho konektora čo si kúpil
Zapni TV,konektor pripoj k mobilu a hneď na TV zvoľ hdmi - alebo najprv na TV hdmi a hneď na to konektor daj do mobilu

Malo by to ísť,ja to stále robím takto a bez problémov to ide, Najprv to ani mne moc nešlo ale došiel som na tento postup ktorí ide
SAMSUNG S9+ 256GB
Obrázok užívateľa
Lenďo66
kapitán
kapitán

tablet:

Poslaťod johnymt » Uto 13. Máj 2014 14:12:53

nemyslím si že je to v postupe aj keď som tých postupov poskúšal teda hodne :D medzi inými aj ten tvoj a pre svoj pokoj na duši som ho teraz skúsil ešte raz a nič :D predsa zapojit pár kablikov nie je žiadna veda :D
takto vyzerá ten moj adapter:
Obrázok
galaxy s3 android 4.3
johnymt
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Ďalší

Späť na Zábava

TOPlist