preberanie hovoru

Poslaťod Momojko 99 » Uto 31. Júl 2012 15:59:27

Hľadám aplikáciu na preberanie hovoru bez poťahovanie ikony cez displej na mobile Orange San Francisco. Neviem či také niečo je. Problém otvárania mobilu je hlavne na ostrom slnku, v zime keď mám rukavice a iné. Ďakujem.
Momojko 99
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod shiro » Str 01. Aug 2012 8:23:22

A ked sa ti hovor sam zdvihne vo vrecku v nohaviciach, to chces riesit ako? Alebo ked najmenej potrebujes aby sa hovor zodvihol? Automaticke prijatie hovoru je nezmysel. Na displej musis na slnku vidiet vzdy a rukavice? To si snad robis prdel....si ich das dole, preboha, ruka ti neodpadne.
shiro
admirál
admirál

mobil: Huawei P8 Lite
tablet:

Poslaťod Momojko 99 » Str 01. Aug 2012 15:10:48

No fakt fajn reakcia. Neviem či poznáš mobil Orange San Francisco,mne vyhovuje a pre mňa je fajn,ale problém je na slnku,keď ho aj prikryjem zakryjem skoro nič na displeji nevidím,povieš kúp si iný,vravím mne vyhovuje okrem toho slnka. A tie rukavice. Neviem či žiješ na rovníku. Ale je zima mám rukavice,vytiahnem zvoniaci mobil,jednou rukou len ťažko viem urobiť úkon pretiahnutia ikony z jednej strany na druhú a musím použiť druhú ruku. Nejde tu o konfort. Mal som iný telefón na ktorom som stlačil ikonku a bolo. Preto som chcel pomoc nie útok. Niekde som čítal,že sa dá prijať hovor len potrasením takéhoto telefónu a aj ukončenie hovoru. Čiže kamarát o toto mi išlo. Nie ako sa to nedá ale ako sa to dá,respektívne by sa mohlo dať.
Momojko 99
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod shiro » Str 01. Aug 2012 17:28:25

ja neutocim. len som ti vypisal dovody preco je to blbost, aby si vedel co vlastne riesis.
Bezne je tu v zime -10 az -30 ked pocasiu drbne, a to rukavice nikdy nenosim prave kvoli tomu ze sa s nimi furt musis potom drbat, davat ich dole a co ja viem co. Normalny clovek kratkodoby pobyt ruk na chlade bez problemov vydrzi, takze argument ze ta "zabije zima" je smiesny. Jasne ze dotykace niesu robene pre rukavice, lebo v nich mas prst 3x hrubsi.
S viditelnostou na slnku ani moje DHD neni najlepsie, no vzdy sa vies nejak otocit alebo najst tien.

Preto sa mi tieto dovody zdaju ako blbosti, ktorymi je strata casu za zaoberat.

Na android existuje napr. appka widgetlocker, ktora ti zmeni lockscreen, takze to tam vyzera inac a inac sa fon aj odomyka. No neviem ci tam najdes co chces.

Argumentovat ze na inom telefone to bolo tak a tak je nepodstatne, taketo veci su vacsinou zalezitost konkretnej ROMky a vacsinou sa nedaju nejako naskinovat aby sa zmenili aj ovladacie prvky na iny system (tuknutie namiesto posuvania) a pod. Nevravim ze to nejde, no este som to za tych par rokov co sa s androidom hram nikde nevidel.
shiro
admirál
admirál

mobil: Huawei P8 Lite
tablet:

Späť na Widgety

TOPlist