Nejde vyhľadať aplikácie

Poslaťod Marcuskoo » Pon 28. Dec 2015 10:31:07

Dobrý deň, ak sa tu niečo podobné riešilo vopred sa ospravedlňujem ale už som zúfalý.

Môj malý brat dostal cez leto telefón Samsung S7580 Trend plus. Všetko bolo v poriadku mal tam nainštalované rôzne hry ale hovoril že mu telefón mrzol a sekal, tak som mu včera spravil to aby sa dal do továrenských nastavení. Všetko je OK ale hry ktoré predtým si mohol nainštalovať cez obchod play teraz už vôbec nevyhľadá. Keď tie hry dám vyhľadať cez google a tam sa prepojím na obchod play tak tá hra tam je ale vypíše že to nie je podporované. Prosím Vás viete mi stým poradiť? ďakujem.
Marcuskoo
zelenáč
zelenáč

mobil: Samsung S7580 Trend Plus
tablet:

Poslaťod Stano36 » Pon 28. Dec 2015 20:29:47

Kompatibilita aplikácií so systémom Android

Vývojár mohol upraviť aplikáciu , kým bola nainštalovaná tak sa dala aktualizovať ale nepusí znovu nainštalovať.

Aplikácie v Obchode Google Play nemusia byť kompatibilné so všetkými zariadeniami s Androidom.

Pri vyhľadávaní alebo prehliadaní Obchodu Google Play sa vám zobrazia iba aplikácie, ktoré sú kompatibilné s vaším zariadením. Pri používaní webových stránok Google Play sa zariadenie môže zobraziť sivou farbou, keď nie je kompatibilné s aplikáciou, ktorú sa pokúšate nainštalovať. Obvykle sa tak stane, keď aplikácia nie je k dispozícii vo vašej oblasti alebo nie je určená pre veľkosť obrazovky vášho zariadenia či verziu systému Android.

Vývojári môžu zacieliť aplikácie na konkrétne zariadenia na základe veľkosti obrazovky, poskytovateľa mobilných služieb, polohy a množstva iných faktorov. Kompatibilita aplikácií sa môže v priebehu času meniť.

Ak chcete získať informácie o kompatibilite konkrétnej aplikácie, kontaktujte priamo príslušného vývojára pomocou údajov poskytnutých v zázname v službe Google Play.

Poznámka: Vo väčšine prípadov nie je možné aplikácie zo služby Google Play stiahnuť do počítačov.

Prečítajte si viac informácií o podporovaných zariadeniach s Androidom alebo sťahovaní aplikácií.

https://support.google.com/googleplay/a ... 1648?hl=sk
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC U12+
tablet: Lenovo YT3-PRO

Späť na Samsung Galaxy Trend (7560) - Trend Plus (S7580)

TOPlist