Samsung galaxy Beam gt-i8530

Poslaťod zemlicka23 » Ned 07. Apr 2013 11:02:14

Zdravim vas,

potreboval by som poradit, nakolko vlastnim tento telefon a par veci neviem dotvorit do podoby aka by mi vyhovovala.

1.Ako viem nastavit ze predvolene budem vytacat cislo klasicky cez telefon a nebudem mat stale v ponuke moznost vytacat cez viber alebo skype- nejako cez spravcu ale netusim ako

2. cez aky prehravac prehram full hd video?? vstavany to vobec nezvlada a vplayer prehra ale dost to trha. Malo by to vediet lebo creva su viac menej zhodne s galaxy s2

3. Kde najdem nastavenie kontrastu projektora. Ked som to prvy krat spustil tak mi to vyskocilo a ja blb som to dal vsetko na najvacsie a teraz to neviem nikde najst. a bolia ma z premietania oci.

4. aplikacie ktore su tovarensky nahrate, neviem ani vymazat hej?

5. je blbost instalovat taskkiller ?? mam ci nemam riesit ram??

6. Ako viem pridat do kalendaru pripadne aka appka s widgetom na meniny je super? myslim slovenske mena:)

dakujem za vsetky odpovede!. K tomuto telefonu som sa dostal od iphone cez note2:)

Je to super telefon velmi som spokojny
zemlicka23
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Stano36 » Ned 07. Apr 2013 13:54:43

Ahoj, trošku sa musíš pohrať a čítať možnosti. Nemám Samsung tak sa moje rady môžu trošku líšiť.

1. Vyskočí ti tabuľka na výber činnosti , vyberieš si a mala by tam byť aj možnosť - použiť vždy - ktorú označíš a už sa nebudú možnosti zobrazovať.

2. nepozerám filmy

3. Projektor nemám ale ak sa ti tá možnosť zobrazila pri prvom spustení tak choď do nastavenia - aplikácie - Projektor - vymaž dáta. Pri opätovnom spustení by sa to malo zobraziť

4. Predinštalované aplikácie bez rootu nevymažeš ale ak máš ICS tak sa dajú zakázať ( nastavenie - aplikácie )

5. zbytočnosť , nerieš to.

6. Meniny
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC U12+
tablet: Lenovo YT3-PRO

Späť na Samsung Galaxy Beam (I8530)

TOPlist