SAMSUNG GT-i5801 (galaxy 3) proces media.proces android

Poslaťod cerevkamike » Sob 23. Júl 2011 16:29:39

zdravim.

vlastnim tento telefon samsung GT- i5801 od orange. Kratko po tom co somho zakupil a vsetko bezalo ako ma, mi pri stahovani aplikacii z marketu zacalo vypisovat toto : proces android. proces media sa neocakavane skoncil. skuste to znova . Vyskoci to ak chcem stiahnut hocijaku app z marketu cize neda sa stiahnut. To iste mi zakazdym vypise uz aj po spusteni wifi.

Skusal som rady uvedene nizsie vo fore na tuto temu teda ze : odistalovat vsetky uptady z marketu atd. no zatial NIC nepomohlo. Takisto som uz aj obnovoval tovarenske nastavenia no ale opat : par minut vsetko islo v poriadku a v jednom momente pri stahovani aplikacii to vyskoclo znovu, a teda opat to nejde.

Ak ma niekto s tymto problemom skusenost alebo ma radu, prosim ozvite sa. Dakujem
cerevkamike
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod majko11293 » Sob 23. Júl 2011 16:32:54

v tomto pripade by som ti nic ine neporadil ako Factory Reset, teda obnovenie Tovarenskych nastaveni. Ak toto nepomaha tak ho zanes do servisu nech ti odznova nahraju cely system nanovo..myslim ze ina moznost nieje..

popripade, neskusal si ci nemas dostupny update na vyssi software?
Nastavenia/Informacie o telefone/Aktualizacia SW/Aktualizovat teraz
MacBook Pro 15" 2017 256GB Touchbar / Intel Core i7 / 16GB RAM
Apple iPhone XR 64GB
Apple Watch 3
Apple TV 4
Sony WH-1000XM2
Obrázok užívateľa
majko11293
Moderátor
Moderátor

mobil: Apple iPhone XR 64GB
tablet:

Poslaťod cerevkamike » Sob 23. Júl 2011 16:52:22

Prave som sa docital este na jednom fore ze niekomu pomohlo ak zmenili v miestnom nastaveni a jazyka anglicky jazyk. Skusil som to nasledne i ja. Zrazu to funguje ! nerozumiem hoc preco bol slovesnky jazyk prekazkou. je to zvlastne no ale kazdopadne uz je to OK.
cerevkamike
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod kbk » Uto 09. Aug 2011 11:13:57

Mne vždy zabralo toto:

Nastavenia > Aplikácie > Spravovať aplikácie > ľavé kontextové tlačidlo > Filter > Všetko > nalistuje položku Market a vyberte Vymazať vyrovnávaciu pamäť. To isté spravte pre položku Market Update a aj pre Správca sťahovaní.
www.USPESNE-PODNIKANIE.sk - rady, triky a návody ako úspešne podnikať
Obrázok užívateľa
kbk
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod freetuck » Uto 25. Jún 2013 11:06:32

zdravim.
tento problem som tak tiez nevedel dlho vyriesit ked ze mam ten isty mobil,
skratka som zacal surfovat po nete a zistovat napovedy a podobne ako sa tohto problemu zbavit a tak som sa rozhodol na tovarenske nastavenia.
a az potom som zistil preco sa my tento problem staval.
skratka chyba bola v tom ze ked si chcete nieco stiahnut treba trocha cakat na nacitanie stranky marketu tej hry a to tak ze cakajte kym sa vsetky obrazky komentare udaje a zrojovy kod nacita potom uz len staci dat free/ok a hotovo uz sa to bez problemov stahuje nesmiete zbytocne vela krat davat free ok free ok potom ked sa to nacita tak tieto operacie sa idu vykonavat naraz a to android 2.1 nezvlada DUFAM ZE SOM NIEKOMU POMOHOL
PS. je dobre po stiahnuti aplikacie alebo hry vymazat vyrovnavaciu pamät marketu >>>> nastavenia/aplikacie/spravovat aplikacie/moznosti/filter/vsetko tam najdite market a tam zadajte vymazat vyrovnavaciu pamät ;) ;) ;) ;) ;) ;)
freetuck
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Späť na Samsung Galaxy 3 (I5800)

TOPlist