Kvalitný smartphone?

Poslaťod JPatrikJ » Sob 20. Jún 2020 13:24:39

Zdravím ľudkovia,
chcel by som si v najbližších mesiacoch zaobstarať nový telefón predovšetkým chcem na ňom nejaký kvalitný displej... Nejaký multimediálny aby som na ňom pozeral filmy, počúval hudbu, aby mal kvalitný fotoaparát a dobrú výdrž. Výkon je u mňa na druhom mieste keďže si na hry na mobile moc nepotrpím ale zase aby nebol zasekaný po pár mesiacoch používania.
Zase nebudem chcieť niečo s prehnanou cenou typu Iphone za 1000€ ... ideálne tak do tých 400€ (+- nejakých pár € naviac ma nezabije ).
Ďakujem za pomoc :)
JPatrikJ
zelenáč
zelenáč

mobil: Honor 9
tablet:

Poslaťod ricard12 » Sob 29. Aug 2020 9:52:30

Ahoj, akurát niečo podobné riešim aj ja tak ti napíšem nejaké moje osobné názory. Moje podmienky sú displej bez vyrezu bez diery po OP6 to chcem mať pekne bez rušenia.
A teda som rozmýšľal medzi OP7tpro ktorý má údajne perfektný displej qhd 90hz, v alze je momentálne vo výpredaji za 569 eur, ja som sa pozeral aj na kupón z banggood alebo gearbestu kde cca polroka bola cenovka za verziu 8/256 cca 489eur no tam už zrejme nebude k dispozícii takže jedine ostáva alza, kde je aj záruka.
Akurát za tu cenovku môžeš mať poco f2 pro so snapdragonom 865 ale slabé foťáky, jeden reprak , 60hz a fullhd displej ale za cenovku cez kuoin zo včera cca 340 eur.
OP7tpro ma zase stereo a vraj celkom solídne ale zase ročný snapdragon 855plus a za vyššiu cenovku.
Tiež som pozeral na xiaomi mi10, op7t, op8, no na nich mi prekáža diera v displeji.
Aši ja pôjdem na úkor vyššej cenovky do OP7tpro keďže napriek staršiemu cipsetu pôjde perfektne 2 3 roky určite. Teraz mam OP6 dva roky a ide fantastický plynulo. Stále a to ho používam celkom hojne každý deň. Hry dokumenty proste všetko akurát zrejme odchádza ramka.
ricard12
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Fira » Str 23. Sep 2020 7:37:39

ahoj,

nemáš príliš špecifické požiadavky, takže by to s výberom nemalo byť nejako extra zložité. Odporúčam využiť nejaká parametrova porovnaní kam si nahodíš presne to čo hľadáš a vyhodí ti to ideálny model.

No ale ku konkrétnejším odporúčaním - myslím, že vhodný variant by mohla byť Xiaomi Mi Note 10 6GB / 128GB alebo Huawei P30 Pro. všetko čo píšeš by mali splnňovat viz https://www.arecenze.sk/mobilne-telefony/ :).
Fira
zelenáč
zelenáč

mobil: Honor
tablet: iPad

Späť na Kúpa zariadenia - rady, skúsenosti

TOPlist