Samsung A40 stuck on logo screen, dostat data

Poslaťod Rasputin » Str 20. Máj 2020 18:51:39

Caute, A40ka, po zapnuti ostane visiet na samsung logu a type telefonu. Neda sa ani vypnut, bud pockat kym sa vymlati baterka, alebo ju odpojit od dosky. Cez volume up + power btn sa viem dostat do recovery modu, pohybovat sa v nom, dostat sa aj do bootloaderu napr. Otazka, viem nejako dostat data z toho mobilu v takomto stave? Pripadne napad skusit ho ozivit uplne?
Este skusim narychlo nacrtnut celu situaciu. Mobil spadol a lcd KO, zapnut isiel(zavibroval) ale obraz nic. Kupil som druhy telefon ktory spadol na 5sekund do vody, odvtedy po zapnuti ostal visiet na logo samsung. vymenil som dosky, frame s tlacitkami, repro, proste vsetko co sa vymenit dalo z mojho. Po zapnuti ale zial sa to sprava tak isto, ze aj s mojou doskou(nepoliatou, len to lcd po pade bolo ko). Pri obidvoch doskach sa viem dostat do recovery, loaderu... Stiahol som si stock fw podla cisla zostavy z recovery modu, a reflashol cez odin(tu obliatu dosku, nechem zatial manipulovat s mojou kvoli datam), odin to flashol, bol reboot telefonu, cca pol minutky screen ze system android sa updatuje, reboot, a zasa to stoji na logu. Myslite ze je nejaka moznost ho ozivit, alebo aspon tie data z toho dostat?

Diky
Rasputin
zelenáč
zelenáč

mobil: rozne
tablet:

Späť na Samsung

TOPlist