Odblokovanie tabletu

Poslaťod Adazva » Pia 29. Nov 2019 23:07:55

Ahojte, mám problém s tabletom. Mám ho už 3 roky, avšak málo som ho používala až som nakoniec zabudla heslo. Tablet sa mi zablokoval. Snažila som sa to nejak cez tovarenske nastavenia zmeniť. Nemám šajnu co som stačila ale nakoniec som sa dopracovala k tomu že sa mi zapne, pýta sa aký jazyk chcem, potom si pýta vloženie simkarty, to odmietnem a dám preskočiť, potom si pýta pripojenie na wifi, na ňu sa pripojím a nasledujúci krok mi robí veľký problém a to je prihlásenie sa do Google účtu, ktory bol povodne zosynchronizovany s tabletom. A ten samozrejme neviem. Vyskúšala som všetky možné google ktoré ma napadli ale ani jeden sa mu nepáči. Skúšala som vyhľadať svoj google účet aj podľa svojho mena ale nájde mi neustale len jeden ktorý bežne používam a ten sa mu samozrejme nepáči. Skúšala som ist aj cez vypnutie a zapnutie tovarenských nastavení ale tie mam v japonskom alebo čínskom jazyku. Ten som si prekladala telefónom cez google lens appku ale nikde som nenašla obnovenie pôvodných tovarenských nastavení. Neviem čo ako ďalej. Viete mi prosím vás nejak s tým pomôcť? Tablet je lenovo TB3-850M
Adazva
zelenáč
zelenáč

mobil: 0904027739
tablet:

Poslaťod Stano36 » Sob 30. Nov 2019 11:00:33

Dá sa to vyriešiť iba to potrebuje trošku trpezlivosti. Pokús sa to spraviť podľa videa

https://youtu.be/WixyQ9W_KsE
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC U12+
tablet: Lenovo YT3-PRO

Späť na Lenovo

TOPlist