Výber nového mobilu

Poslaťod nikitausa » Štv 09. Máj 2019 23:06:01

Pekný večer prajem ;)

dlhé roky som vlastnila iPhone, pomedzi to som raz vyskúšala Sony Xperiu, ale vrátila som sa neskôr k iPhonu. No ten som neskôr predala a nechala som sa prehovoriť na Xiaomi Redmi Note 5. Zo začiatku to bolo aj fajn, ale nemám ho dlho a mobil sa už 3 krát zasekol, raz prestalo fungovať fotenie a musela som ho reštartovať. Fotografie však nedosahujú takú kvalitu, akú by som potrebovala a systém tiež nie je rovnako plynulý.
Momentálne si vyberám medzi:
Huawei P20 Pro alebo Samsung Galaxy S9 ( samozrejme S10 sa mi páči, ale cena je pre mňa aktuálne vysoká).
Avšak chcem sa spýtať,že tí čo vlastníte S9 ako je to s aktualizáciami, rýchlosťou a odozvou systému? Mobil využívam najmä na prácu, fotenie, ktoré je dôležité aj pre moju prácu, ale hlavne potrebujem stabilný systém. Denne vybavujem veľa hovorov, takže aj stabilitu signálu. Zaujal ma aj Google Pixel 3, avšak tam vraj bol problém so signálom čo som si čítala, tak neviem.

Budem rada za každú pomoc a radu
nikitausa
zelenáč
zelenáč

mobil: Xiaomi
tablet:

Poslaťod lukas147 » Pon 21. Okt 2019 14:19:12

Aby som pravdu povedal, prejsť z iPhonu na Xiaomi Redmi Note 5 alebo ešte horšie na Sony Xperia je akoby jazdila v BMW a potom si kúpila Octaviu. Proste z lepšieho do horšieho.

Za mňa sú iba dve značky telefónov Samsung a Apple. Ostatné hrajú druhé husle. Osobne som si nikdy nezvykol na Apple, ale viem, že je kvalitný a preto ho dokážem odporučiť, rovnako ako Samsung, ktorý vlastným a nikdy som nemal najmenší problém. Ak sa bavíme o vlajkových lodiach.

Otázka teda je, prečo niečo iné ako iPhone, aký bol dôvod na zmenu? Ak tú zmenu urobiť chcete, choďte do Galaxy S10 (prípadne S9), nič iného sa iPhonu nevyrovná.

Xiaomi by som odporučil ako telefóny strednej triedy, nedávno som o to písal tu a to aj ak by som mal odporúčať vlajkovú loď.
lukas147
zelenáč
zelenáč

mobil: Galaxy S10
tablet:

Poslaťod marecek65 » Uto 22. Okt 2019 5:15:02

Nikitausa: súhlasím s Lukasom, so Samsungom S9 resp. S10 budes spokojna. Nie oom jablckar, ale ak chces mat porovnatelnu kvalitu, tak neuvazuj nad inou znackou.

Lukas:
dobry článok

Odoslané z SM-G975F pomocou Tapatalku
marecek65
kapitán
kapitán

mobil: g900f
tablet:

Poslaťod richardo3345 » Pon 02. Dec 2019 12:09:24

Ahoj, teraz som priateľke vyberal telefón pod stromček do 400€. Išiel som podľa herných smartfónov, pretože tie by mali mať najvyšší výkon a teda aj predpoklad, že čosi vydržia. Momentálne ešte zvažujem či pôjdem do Pocophone F1 alebo Honor Play. Tu je to celkom dobre zhrnuté, možno pomôže: https://svetapple.sk/zariadenia/iphone- ... t-na-trhu/ :D ;)
richardo3345
zelenáč
zelenáč

mobil: OnePlus 7 Pro
tablet:

Späť na Kúpa zariadenia - rady, skúsenosti

TOPlist