P30 Pro a hodinky

Poslaťod erik.kubica » Str 03. Apr 2019 7:23:11

Ahojte,

Minulý týždeň som dostal môj P30 Pro s hodinkami (Huawei Sport GT), bol som cez víkend na turistike a dozvedel som sa, že telefón nemá barometer, takže nevie získať info o nadmorskej výške, avšak hodinky majú a som veľmi prekvapený, že tento údaj nesynchronizuje na telefón keď už ten telefón ten barometer nemá. Ono bolo by pekné ak by telefón / aplikácia Huawei Health vedela že aké bolo stúpanie aby to vedelo započítať.

Predtým som mal SGS8 ktorý ten barometer mal a aj samsung health vedel aké som mal stúpanie, tiež mal workout mód pre hiking a iné napr. (step machine) pokiaľ huawei health vie iba 2 módy čo je prechádzka a beh na rovnej ceste resp na bežiacom páse.

Aby som neotváral ďalšiu tému, ak vystúpim z PrivateSpace tak mi prestane fungovať mikrofón /tak ako pre okay google, tak aj pre kameru a telefonáty/ a musím reštartovať telefón. Ževraj táto chyba bola už opravená pri Mate 20 Pro podľa UK komunitného fóra avšak ľudia tvrdia že stále to nie je opravené.

A keď sme už pri UK komunitnom fóre https://uk.community.huawei.com tak som sa pokúsil viac krát registrovať na rozličné mailové adresy od rozličných poskytovateľov, viac krát poslať potvrdzujúci mail na aktiváciu účtu avšak mail mi neprichádza ani do spamu, chápem fakt že môžu mať výpadok čo za 3 dni sa mi stalo 4x že huawei servery neboli dostupné pokiaľ pri nokia (n9,lumia 1020), sony (z3c), samsung (s6,s8) sa mi to nikdy nestalo.

Ďakujem

P.S. okrem týchto vecí je telefón super vrátane všetkých huawei služieb ako HiVision HiTiouch a všetko čo začína na Hi.
erik.kubica
zelenáč
zelenáč

mobil: P30 Pro
tablet:

Späť na Huawei

TOPlist