Samsung Galaxy J500F - Neviem flashnut stock ROM

Poslaťod Toudak » Ned 27. Sep 2020 22:54:52

Zdravím, mám problém s mobilom a už neviem kde inde mám hľadať.
Mobil už je starší dávno vymenený ale dal by sa využiť ako záloha keby sa terajšiemu mobilu niečo stalo.
Mobil má pokazené power tlačítko čo celý proces obnovy zkomplikovalo ale našiel som spôsoby ako tento problém obísť.
Keď som dnes ráno mobil vytiahol, nešiel zapnúť. Zapínal som ho tak že som ho napojil do siete, držal HOME + VOL- a dal restart phone pre zapnutie. Čiže mi nefungoval Download Mode. Mobil mi počítač detekoval ako qualcomm hs-usb..... s tým som sa trápil ale nakoniec som našiel spôsob ako na to.

Musel som nájsť debrick image na môj mobil (https://forum.xda-developers.com/galaxy ... h-t3536287) a ten som napálil na sd kartu ktorú som následne dal do mobilu. Keď som skúsil ísť do download modu tak sa mi to podarilo. Recovery mod ma ale dal do bootloopu.

Už som pár krát na tento telefón flashoval stock rom kvôli nepodareným pokusom o root ale vždy sa mi flashol.
Teraz mi to ale nešlo a prestalo to nahrávať pri system.img.ext4. Tak som skúsil flashnúť twrp recovery. To sa mi podarilo. Videl som ale že mi smartphone nevie mountnut /data a ostatné zložky. Skúsil som ich formátovať, urobiť úplný wipe ale nič nepomohlo a stále mi ukazujú že majú 0MB , niesu k dispozíci a failed operácie.

Takže mám otázku, dá sa niečo urobiť aby sa mi pripojilo interné úložisko alebo sa pokazilo a trebalo by ho hardwarovo opraviť. Ďakujem
Toudak
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Toudak » Pon 28. Sep 2020 22:47:50

bump
Toudak
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet: