HTC Hero - folia

ako si vylepšiť zariadenie s Androidom a čo k tomu potrebujete

Poslaťod orientmonkey » Pia 30. Júl 2010 15:59:47

Ahojte,

poradte mi prosim aku foliu si kupit na HTC Hero?

Kupil som uz Invisible shield a ta je uplne na hovno. To sa neda inak povedat. Taku debilnu foliu som este nevidel. Za 18 eur za kus by sa mala nalepit sama a nie takyto smejd. Mal som dva kusy. Uz po rozbaleni je otrasna, casom sa odlepuje, bublinky a vsetko....(frajerke na Nokii to robi to iste)

Dnes mi prisli original HTC folie na tento tel a zase na hovno lebo neviem preco nevedia na tych foliach spravit oble rohy a uz teraz vidno ako sa to zacne odlepovat. Folia precnieva malicko cez displej v kazdom rohu az na telefon. Inak kvalitativne vyzeraju byt ok, ale co z toho ked je to len otazka kratkeho casu.

Existuje vobec nejaka folia co vyzera dobre a je presne vyrezana na ten tel?

Dakujem.

O.M.
orientmonkey
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod maurice » Pia 30. Júl 2010 20:41:22

ja osobne s foliami nemam ziadne skusenosti a myslim si ze display na Hero je dost odolny voci skrabancom (pokial sa nedostane do kontaktu so smirglom, ako som zistil..) ale folia by sa mala dat aspon na rohoch pristrihnut ak ti to tak vadi a display by mal byt uplne cisty, ja by som na to kvapol technicky benzim a vylestil a nechal odvetrat pred nalepenim.. a podla mna sa oplati kupovat original veci do vyrobcu pristroja, raz som si kupil neoriginalne sluchatka, boli skoro zadarmo a tak mi diskriabali kontakty na telefone, ze sa na to lepil vsetok bordel a stale som to musel cistit ked som chcel nieco zapojit..
maurice

Poslaťod orientmonkey » Sob 31. Júl 2010 13:20:17

no ja s masinkami co maju dotykovy display moc skusenosti nemam. Naposledy som mal vela rokov dozadu take HP a folia co som tam mal bola spickova.

Teraz som si objednal nejake CROCKFOL folie tak som zvedavy co to bude. Tieto HTC origo folie su naprd pretoze su zle vyrezane. Ja osobne tomu origo prislusenstvu moc neverim. Ako sluchatka a tak uznavam, ze budu dobre ale napr puzdra, folie a podobne si ta firma nechava vacsinou vyrabat u niekoho a podla mojho nazoru tym ze to oznacia logom vyrobcu tak to je predrazne pretoze mozno je to uplne rovnaka folia ako nejaka noname za 2 Eur.

Fakt ma nemilo prekvapili tie invisible shield. Je to mega smejd za velke prachy.
orientmonkey
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod maurice » Sob 31. Júl 2010 16:51:53

no tak kazdopadne je to velmi individualne, ja osobne s original vecami mam velmi dobre skusenosti, naopak s neznackovymi zle. To ze im tie veci vyrabaju ine firmy je pravda, apple iPhone a iPad vyraba firma Foxconn v Cine :lol:
maurice

Poslaťod orientmonkey » Sob 31. Júl 2010 16:57:13

ano, ale napriklad si porovnaj puzdro origos od HTC a pozri sa napr Sem www.vajacases.com
Ja som od nich mal puzdro, stalo am 100 Eur ale vybral som si material, farby, prevedenie....lepsie puzdro som v zivote nevidel a nemal

este trocha sa na nich chyta Piel Frama, ale inak nikto na svete

Ja skor hovorim o takychto "neoriginal" veciach vyssej kvality
orientmonkey
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod maurice » Sob 31. Júl 2010 17:08:40

aha tak to potom ano :lol: checkol som tu stranku, ale je osobne radsej pozeram na svoj Hero ako na take puzdro, to by som sa bal to niekde polozit ze sa to zaspini alebo co. Hero je vyrobeny z velmi kvalitnych materialov.
maurice

Poslaťod orientmonkey » Sob 31. Júl 2010 17:15:48

hento je ozaj peklo, ja viem je to drahe ale vyzera to neskutocne a je to vazne kvalita
ja mam teraz krusell luna cierne a som spokojny /napodiv, lebo krusell nerobi velmi pekne puzdra co sa vypracovania tyka/
orientmonkey
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod maurice » Uto 26. Okt 2010 14:24:20

pocuj, k tom foliam co si pisal, ze su zle vyrezane, ze maju ostre rohy ked hero ma oble, nebude to tym, ze si si objednal folie na americky hero? http://buffawhat.com/wp-content/uploads ... 9/hero.jpg
maurice

Poslaťod orientmonkey » Uto 26. Okt 2010 20:16:43

urcite nie, tie folie mali spravny tvar iba rohy mali ostrejsie - keby boli o milimeter v kazdom rohu zrezanejsie tak je to uplne OK.

Teraz mam nejaku foliu za 4 Eur, ktora je sice vyrezana fajn ale uz od novosti nedrzi na niektorych miestach po krajoch...tak ja neviem, ci existuje folia, ktora je uplne OK.
orientmonkey
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod maurice » Uto 26. Okt 2010 20:55:55

no ale americky hero ma takmer rovnaky displej ako ten nas, len nema zaoblene rohy. ale aj tak sa cudujem preco este nemontuju na vsetky kapacitne aspon krystalove sklo...
maurice

Ďalší

Späť na Tuning hardvéru a príslušenstvo

TOPlist