Najpredávanejší softvér na obnovu dát na Android

Nové aplikácie od SK a CZ developérov
aplikácie pre platformu Android

Poslaťod wirterwk » Štv 25. Jan 2018 11:21:23

Táto otázka znepokojila mnohých používateľov. A odpoveď je určite áno. Vlastne, keď odstránite súbor z telefónu s Androidom, vymazaný súbor práve zmizne z očí, ale stále existuje niekde v pamäti telefónu. Všetko, čo potrebujete, je nástroj, ktorý dokáže odhaliť odstránený súbor a získať ho späť. FonePaw Android Data Recovery je presný nástroj, ktorý potrebujete. Okrem toho sa môže niekto opýtať: "Ak chcem obnoviť súbory obrázkov a správy z môjho starého systému Android, mali by sme to urobiť na svojom počítači so systémom Windows alebo môj nový telefón s Androidom?" V skutočnosti to môžete urobiť na vašom PC / Mac, aby ste získali stratené dáta.
FoneDog Android Data Recovery,https://www.fonedog.com/android-data-recovery/ najnovší program, je navrhnutý tak, aby pomohol užívateľom Android obnoviť vymazané / stratené údaje z telefónov so systémom Android, ktoré zahŕňajú Samsung Galaxy, Google Nexus, LG, Sony, HTC, Motorola, Huawei, OnePlus, AUSU a ZTE. Len s niekoľkými kliknutiami je k dispozícii na obnovenie odstránených fotografií, videí, hudby, textových správ, kontaktov, protokolov hovorov a súborov dokumentov z telefónu Android.
Krok 1. Pripojte si Android telefón k počítaču
Krok 2. Povoľte ladenie Android USB
Krok 3. Vyberte odstránené alebo stratené súbory na obnovenie
Krok 4. Náhľad a načítavanie súborov v systéme Android
Ak máte súbory, ktoré sú pre vás dôležité, uistite sa, že máte vždy dobrú zálohu!
Úspešne ste obnovili všetky vymazané súbory v telefóne? Budeme radi, ak vaša odpoveď je "áno"! Aplikácia FoneDog na obnovu dát z Androidu je nielen dobrá pri získavaní vymazaných údajov, ako sú kontakty, správy a protokoly hovorov v systéme Android, ale môže tiež skenovať existujúce mediálne súbory. S ňou už nie je trýznivé získať vymazané údaje. Žiadne problémy? Stačí ich nechať na nižšie uvedených komentároch.
Dokončené sprievodca: Čo je softvér na obnovu dát najlepších predajcov Android?
wirterwk
zelenáč
zelenáč
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv 25. Jan 2018 11:15:48
mobil: Samsung Galaxy S3 mini
tablet: Samsung Galaxy Note 10.1

Späť na Aplikácie

TOPlist