Prihlasenie do rôznych kont na tablete

Poslaťod preston » Sob 02. Dec 2017 15:16:49

Zdravim. Otec dostal k pausalu Lenovo Tab4 10. Ja android nepoužívam, takže sa mi vyskytli 2 problémy, ktoré neviem vyriešiť.
Problém č. 1: Nainštaloval som mu do tabletu Operu. On je v PC prihlásený v Opere pod svojim gmailovým kontom, takže som logicky predpokladal, že ak ho pod tým istým kontom prihlásim v Opere na tablete, bude tam mať všetky svoje záložky. Prihlásenie sa ale nepodarilo - vraj jeho konto je prepojené s iným zariadením (asi 2 mesiace dozadu som mu nainštaloval operu do mobilu a tam sa normálne dalo prihlásiť a má tam všetky svoje záložky). Znamená to, že sa nedá Opera zaregistrovať na viac ako 2 zariadenia? Čo je to za blbosť, veď práve o tom by to malo byť, že má svoje veci na každom zariadení. Chrome nepoužíva - zvykol si na Operu a používa ju už roky.

Problém č. 2. Fotky Google. Stiahol som do tabletu aplikáciu fotky google. Taktiež sem sa mu nedá prihlásiť. Akonáhle otvorím aplikáciu a dám prihlásiť, vypíše problém, že "toto konto sa v zariadení už používa" Na mobile mu prepojenie fotiek google s kontom google funguje normálne. Ak idem cez chrome alebo operu na photos.google.com a dám prihlásiť, funguje všetko normálne. Ale do aplikácie sa mu prihlásiť nedá.

Má niekto nejaké postrehy, kde by mohol byť pes zakopaný? Vďaka.
preston
zelenáč
zelenáč
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Uto 23. Aug 2016 10:10:13
mobil: Samsung Galaxy A3 2017
tablet:

Späť na Lenovo

TOPlist