Business Calendar a iné pracovné kalendáre

Poslaťod Matuel » Ned 07. Feb 2016 10:46:56

Ahojte,

hľadal som nejaký pracovný kalendár, prehľadný a praktický a zapáčil sa mi Business Calendar. Nakoľko som riešil import údajov zo starého telefónu, ktorý mal ešte len nejaký Samsung OS a tento sa mi ani za svet enepodaril, t.j. musím ručne prehodiť pripomienky v kalendári , tak hne´d riešim do budúcna možnosť exportu údajov a prehodenie do iného kalendára.
Avšak nič také som v business calendáre nenašiel, jedine nejaký sync s účtom, čomu presne nerozumiem, skôr by som potreboval vedieť exportovať údaje do nejakého súboru, keďže aj google konto čo mám v androide som si založil iba kvôli mobilu,t.j. nepoužívam ho na nič a ani ho používať nebudem a je možné, že časom od neho aj heslo zabudnem.
Takže moja otázka je, že či je vôbec možné exportovať údaje z business kalendáru (ja som to tam nenašiel) a či mi viete prípadne doporučiť nejaký veľmi prehľadný a funčne dobre spracovaný kalendár kde môžem bez problémov exportovať údaje napr. aj do rôznych formátov.

Ďakujem.
Matuel
zelenáč
zelenáč
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Ned 27. Dec 2015 12:17:33
mobil: Samsung
tablet:

Poslaťod brm » Ned 07. Feb 2016 11:30:52

V Business Calendari si môžeš vybrať kalendáre v nastaveniach.. vyber si kalendár v rámci svojho google konta a nie lokálny kalendár. Taktiež úlohy (tasks) si zvoľ ukladať v rámci svojho google konta. Tým pádom všetky svoje pripomienky a úlohy budeš mať uložené na google a tým máš postarané o nepretržitú zálohu. Stratíš tento mobil, na druhý deň kúpiš nový, nainštaluješ Business Calendar alebo iný s podporou google kalendárou a máš všetky veci opäť v mobile.

Pre mňa je tento Business Calendar, momentálne mám zakúpenú už jeho druhú verziu, top kalendár na androide. :)
Samsung S20 | Samsung S8+ | OnePlus3 | LG G2 | HTC One S | Huawei M2 10.0 WiFi

Zálohuj! Zálohuj! Zálohuj!
Obrázok užívateľa
brm
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 684
Registrovaný: Pon 20. Máj 2013 8:04:24
mobil: Samsung Galaxy S20 128GB
tablet: Huawei Mediapad M2 10.0


Späť na Produktivita

TOPlist