Copy: ďalší klon dropboxu, no s lepšou kapacitou

čo sa deje vo svete a na slovensku ohľadom OS Android

Poslaťod rolandko » Uto 28. Máj 2013 14:21:04

Nedávno sa na webe objavil nový synchronizačný WebDisk Copy. Bude to mať zložité, podobných služieb je dnes na internete totiž až príliš. Čím teda chce zaujať?
20 GB zadarmo, alebo aj 1Tb, keď sa poponáhľate
Služba sa volá Copy a ponúka skutočne niečo lákavé. Copy je v základe samozrejme len ďalší klon Dropboxu, jeho hlavnou výhodou je ale kapacita. Zadarmo ponúka 15 GB, respektíve 20 GB, a pri troche snahy aj oveľa viac. A to už je celkom dosť
Keď navštívite adresu Copy.com a vytvoríte si účet, tak skutočne získate "iba" 15 GB. Ak sa však zaregistrujete cez pozvánku a nainštalujete si zároveň mobilný alebo desktopový klient, získa on aj vy gratis ďalších 5 GB. Copy teda v zúfalej snahe nalákať nových duše nerozdáva voľné gigabajty iba tým, ktorí budú internet zaplevelovat odkazy so svojím identifikátorom, ale aj tým, ktorí toho využijú. To je chytré a slušné a hlavne týchto 5 GB získate za každú novú registráciu, takže z 15 GB veľmi skoro môžete poskočiť na pomerne atraktívnu kapacity niekoľkých desiatok GB. Ale pozor, jedná sa len o uvádzaciu ponuku, aby sa Copy zviditeľnil v komunite, a možno teda očakávať, že neskôr bude služba prideľovať oveľa menšie bonusy. Pravdepodobne to funguje, web služby bol totiž v posledných dňoch pomerne preťažený.
[url][/url]
Za každú novú dušu získate extra 5 GB, ona ale tiež. To je fér.
Takže si to vyskúšame v praxi. Ak chcete Copy s 15 GB priestoru, bežte proste na Copy.com a zaregistrujte sa. Pokiaľ ale chcete rovno 20 GB priestoru, zaregistrujte sa cez moj odkaz . To je fér, pomôžeme si totiž navzájom. Pamätajte, že extra 5 GB sa vám pripočíta až po inštalácii niektorého z klientov.
rolandko
zelenáč
zelenáč
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto 28. Máj 2013 13:55:41
mobil:
tablet:

Späť na Novinky a správy

cron
TOPlist