Rýchle vybíjanie batérie na Xperia SP

Poslaťod AndroidBeginner » Štv 02. Jan 2014 18:10:16

Dobrý deň, potreboval by som pomoc ohľadne Sony Xperia SP. Mám ho týždeň a strašne sa mi vybíja baterka, vydrží tak maximálne deň aj pri režime Stamina. Podľa údajov z nastavení mi najviac žerie baterku Mediaserver a displej a hra Temple Run. Vedeli by ste mi poradiť, čo urobiť, aby mi to tak veľmi nebralo z baterky? Jas displeja mám na minimum a tak nechápem, prečo sa batéria tak veľmi vybíja.
AndroidBeginner
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod MichalChabada » Štv 09. Jan 2014 16:51:50

Ahoj, ak dosť času stráviš s hrou Temple Run 2, pokojne to môže byť zdrojom tvojho problému. Hodina hrania hier dokáže spotrebovať aj 20-30% batérie :-) Chyba však môže byť aj v MediaServeri, takto na diaľku sa však nedá bližšie špecifikovať, o čo ide. Skús si najprv telefón resetovať na údaje výrobcu (Pozor, prídeš o všetky aplikácie a ich dáta!) a ak bude problém aj naďalej pokračovať, skús kontaktovať predajcu, u ktorého si zariadenie kúpil, aby ti ho v rámci záruky skontroloval, prípadne vymenil pokazenú súčiastku (v tomto prípade najpravdepodobnejšie batériu).
Aktuálne používam HTC One M8, Moto 360 a tablet Nexus 9. Pravidelne čítam MojAndroid.sk :-)
Obrázok užívateľa
MichalChabada
Administrátor
Administrátor

mobil:
tablet:

Späť na Sony Xperia SP (C5303)

TOPlist