Neprichádzajúce SMS

Poslaťod ult1k » Str 10. Jún 2015 10:16:11

Dobrý deň,
Chcem sa Vás opýtať, či sa niekto nestretol a poprípade nevie riešiť tento problém. Priateľka má iPhone 4 a včera mi od nej zrazu prestali prichádzať SMSky (mám Xperiu SP). Skúšal som jej poslať SMS ja, normálne jej prišla, poslal som z jej mobilu sebe a mne neprišla a iPhone nevyhodil žiadnu hlášku o nedoručení SMS, tvári sa ako keby mi ju normálne doručil. Reštartoval som si telefón, vybral a znova vložil SIM kartu a stále nič, tak som napísal kade komu nech mi skúsia poslať správy a všetky mi pekne prišli aj z Androidov aj z iPhone-ov. Skúsili sme z priateľkinho mobilu poslať SMSku na moje staré číslo (stará SIMka je v Nokii 6020) a SMS tam normálne prišla, poslali sme ešte jednu na iný mobil a taktiež správa normálne prišla. Ja mám v Xperii najnovší oficiálny Android 4.3, žiaden root, priateľka má v iPhone tiež najnovší iOS, jailbreak spravený nemá. Už v minulosti sa nám stalo asi dvakrát, že mi prišla od nej iba polovica SMSky, alebo bola SMS pozmenená (úplne iné vety na konci sms, iné slová, ktoré vôbec nesedeli do kontextu), ale neriešili sme to, odvtedy s tým problém nebol, až teraz toto.
Za skorú odpoveď ďakujem :)
ult1k
zelenáč
zelenáč

mobil: Sony Xperia SP
tablet: iPad 2 Wifi+3G 32GB

Späť na Sony Xperia SP (C5303)

TOPlist