Po vypnutí sa nenaštartuje fón (Xperia M)

Poslaťod izzy1995 » Uto 13. Máj 2014 17:13:36

Čaute, mám dosť vážny problém. Ako iste viete, naposledy som mal problém vytiahnuť pamäťovku zo slotu, no nakoniec som ju zľahka nadvihol ihlou a mohol som ju vybrať. No raz keď som ju vyberal, zabudol som ju vo fóne odpojiť a tak sa mi nejak poškodila (pod win xp sa to stáva, v novších win nie a tak som zvykol neodpájať softvérovo, stačilo okná pozatvárať), len sa mi občas odpája. No po tom, ako mi nešla a potreboval som ju, vtedy som mobil vypol prvý krát. Istú chvíľu ten mobil nešiel vôbec zapnúť, ani na nabíjačku nereagoval. Potom som baterku znovu založil a zapol som ho a išiel. Dnes ráno som ho znovu vypínal a celé 2 hodiny som ho nemohol naštartovať a tak som si na skúšku požičal baterku z druhého fónu a vtedy išiel bez problémov. Je možné, že baterka má dáku výrobnú vadu? Opravovaním mobilov sa venujem 6 rokov a našiel som iba túto príčinu.
Ešte spomeniem, pokúšal som sa aj o root, no nepustila ma appka kvôli nekompatibilite (zrejme má v tom prsty orange).
izzy1995
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Stano36 » Str 14. Máj 2014 9:14:49

Ahoj , riešil som podobný problém z Xperiou mini pro a pomohla nová batéria.
Kamarát nevedel zapnúť mobil , ak sa mo to podarilo tak sa iba zaplo a za pár sekúnd vyplo.
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC U12+
tablet: Lenovo YT3-PRO

Poslaťod izzy1995 » Štv 15. Máj 2014 16:49:34

Takže nakoniec to bola predsa len pamäťovka, musel som si kúpiť novú, lebo tá stará odišla, už ani sformátovať nešla a v pc neukazovala kapacitu...
izzy1995
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Späť na Sony Xperia M (C1905)

TOPlist