ODOMKMNUTIE BOOTLOADERU-XPERIA M

Poslaťod androidák553 » Štv 30. Okt 2014 22:40:14

Zdravím mám taký menší problém ;) na mojej Xperii M je mi 2GB na aplikácia a hry málo tak to chcem presúvať na SD kartu lenže to nešlo tak som sa popozeral po fóre a našiel som že na to potrebujem root ..chvíľku som uvažoval keďže mám asi mesiac starý mobil ale nakoniec som dotoho šiel..Root som spravil cez towelroot ako mi bolo poradené a všetko to prebehlo na prvý pokus bez problémov.Lenže .. keď som už mal root spravený a aj stiahnutú aplikáciu "appMgr III " tak som bol predčasne spokojný..aplikácia ma po výbere na presun,presunie do nastavení aplikácii kde zvyčajne býva možnosť presunuť na SD ale tá tam nieje ..nenašíel som nato žiadnu appku ani nič..asi po hodine som na XDA našiel CM11 Romku s podporou presunu na SD kartu ..lenže ja som dotoho asi antitalent tak neviem ako nahodím nový kernel,či sa može veľmi pokaziť mobil pri odomkýnaní bootloader a flashovaní romky,,ak by mi niekto skusenejší pripraviť nejaký návod lebo na XDA to nieje až tak podrobne(alebo to neviem nájst :/ ) alebo mi aspoň objasnil výhody/nevýhody poprípade čo sa može pokaziť..Každopádne vopred ďakujem každému kto to dočítal a dvojnásobne tomu kto mi pomože ;)
Siemens A50=>SiemensC60=>Sony Ericsson K700=>Sagem My501C=>Sony Ericsson K550i=>Sony Ericsson W350i=>LG GS290=>Sony Ericsson Xperia X8=>Sony Xperia U=>Sony Xperia M(Stock 4.3+ROOT) + Samsung Galaxy Tab 2 10.1(Stock 4.0)
Obrázok užívateľa
androidák553
kapitán
kapitán

mobil: Sony Xperia M
tablet: Samsung Galaxy Tab 2

Poslaťod Sony Xperia L » Ned 02. Nov 2014 18:22:54

Sony Xperia L *_*
Procesor- 1GhZ
Ram- 1GB
Obrázok užívateľa
Sony Xperia L