Sony Ericsson Xperia X10 vymazany OS

Poslaťod Peterburci » Sob 30. Nov 2013 22:08:34

zdravim ,

dnes som chcel do mojho sony ericsson x10 dat novy os (custom rom) Zip ma 2 casti ..tie casti som si stiahol do pc ale pred tym som stahoval jednu cast ale zrusilo mi stahovanie ,tak ked som daval na sd kartu tie casti OS tak som dal druhu cast normalnu a tu prvu co bola nedostahovana takze poskodena .na mobile som zapol xrecovery spravil som zalohu systemu a dat.a tak som dal factory reset a tak som dal flash prvej casti zipu a tak mi formatovalo system data a tak mi nabehlo jasneze installation aborted pretoze subor bol nekompletny.tak som mobil restartoval s pridrzanim tlacidlom spät ..xrecovery nenacitalo aj pri viacerych zopakovani a na displayi len "Sony ericsson" a dalej nic...čo mam robit? k zalohe sa nedostanem ked mobil pripojim k pc prosi ladenie usb to nemozem zapnut lebo mobil je zaseknuty lebo system tam nieje.Naposledny ked som nieco take skusal na samsung galaxy s3 a mal som tam OS vymazany ,aj napriek tomu som sa krasne dostal do recovery ..ale na sony ericsson xperia x10 to v ziadnom pripade nejde..pomohol by mi prosim vas niekto ako mam obnovit data zeby tam bol povodny system z mojej zalohy ?..Dakujem vopred za pomoc :)
Peterburci
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Stano36 » Ned 01. Dec 2013 8:57:33

Ahoj , nemal som SE ale podľa návodov sa do recovery dostaneš takto: vybrať batériu , vložiť , zapnúť a pri objavení logo SE rýchlo stláčať tlačítko späť.
Ak sa do recovery nedostaneš tak zálohu nenainštaluješ. Pomôže iba SEUS alebo PC Companion.
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC U12+
tablet: Lenovo YT3-PRO

Späť na Sony Ericsson Xperia X10

TOPlist