Xperia Neo V

Poslaťod Teapek » Sob 26. Okt 2013 10:01:46

Zdravim,

Vcera som predal chalaovi xperiu neo V, ktora je skoro 2 roky stara. Neopouzival som ju asi 1,5 mesiaca co som si kupil novy mobil a nechal odpocivat v krabici pretoze bola na predaj. Za tych skoro 2 roky co som ju pouzival som s nou nemal ziadny problem. Jak som ju predal vcera tomu chalanovi zrazu nesiel prehrat zvuk, ale ked som znovu obnovil povodne nastavenia vsetko islo bez problemu. Ale to neni hlavny problem. Je tam android 2.4.3 gingerbread koli bootloaderu aby bol otvoreny. Chalan mi vecer bola ze vsetko fakci jak ma a ma moznost aktualizovat na 4-kovy android a pytal sa ma ci moze aktualizovat ze ci mu nezablokuje bootloader. Odpovedal som mu ze neviem ze nech si radsej o nom precita na nete pretoze ked som este pred 1.5 aktualizoval na 2.4.6 tak mi neslo otvorit bootloader a musel som tam dat 2.4.3 ktore som stiahol z fora. Vsetko fakcilo bez problemu. Zrazu mi vola znovu ze stiahol hornu listu a dal vymazat aktualizaciu a v tom sa mobil vypal a nejde ho vobec zapnut ani na nabijacku na nic mobil nereaguje a bol nabity. Bateria drzala uplne v pohode. Bojim sa ci nieco neskusal a neodpalil tam nieco pri aktualici alebo nieco podobne. Btw. bootloader som nakoniec otvaral plosnom spoji zoskratovanim kontakov ked sa da dole kryt a ziadne problemy cely cas neboli. Som zufali a neviem si rady.
Teapek
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Späť na Sony Ericsson Xperia Neo

TOPlist