Pomóóóc.....SONY ERICSSON LT18i

Poslaťod lubesko » Ned 07. Apr 2013 19:27:12

Ahojte ľudia mám jeden problém včera na žúrke sa trochu blblo no ja som kamošovi nastavil vzor na SONY ERICSSON LT18i všetko by bolo v poriadku keby som ten vzor vedel vypnúť alebo si ho aspoň pamätal.
Kamošovi to nejak neponáhľa mobil má jemu to je jedno čo vlastne má ide o kontakty a SMS čo boli v mobile on ten mobil nijak inak nevyužíva takže momentálne mu stačí aj E1200 čo má no len potrebujem poradiť ako by som to vedel napraviť
účet tam nemá takže podla neho sa tam neprihlásim.
Pri najhoršom HARD RESET ale ani ten neviem ako by som ho dal nijak sa neviem dostať do mobilu naozaj nijak ani do nejakého menu nič.
Prosím Vás o radu no ak nebudete vedieť už poradiť ani FATAL RESET tak budem musieť zabehnúť k jeho operátorovi ale to beriem ako poslednú variantu.
Mobil je na paušál tak dúfam že mi pomôžete dikes.........;)
NEXUS-4-16GB-ROOT...:)
Obrázok užívateľa
lubesko
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Stano36 » Ned 07. Apr 2013 19:55:32

Ahoj,malo by sa to dať spraviť bez resetu ale musíš mať nastavené ladenie USB. Ak nemáš máš smolu , všetko sa ti vymaže.
bez resetu

Ak ti to nemopôže tak Reset

Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC U12+
tablet: Lenovo YT3-PRO

Poslaťod lubesko » Ned 07. Apr 2013 20:08:23

Ladenie isto nemá zapnuté a HARD RESET som skúšal ale nejde to normálne sa spustí telefón ale nenabehne to čo potrebujem už by som bral aj HARD RESET ale nejde ani to.......asi mám problém......:(

Mááááám vzor spomenul som si nakoniec.........ale dikes.....:)
NEXUS-4-16GB-ROOT...:)
Obrázok užívateľa
lubesko
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Späť na Sony Ericsson Xperia Arc S (LT 18i)

TOPlist