FCB Messenger neupozorňuje

Poslaťod Momo » Str 21. Jan 2015 20:46:49

Relatívne často sa mi stáva, že Messenger/telefón ma neupozorní na novú správu- správa príde a nezasvieti svetielko a ani necinkne (telefón sa chová, ako keby ani správa neprišla). To, že mám novú správu zistím (a často veľmi neskoro) až potom, čo otvorím menu a pri ikonke Messengera mi svieti oranžová 1, vyjadrujúca novú správu. Niekedy sa stáva, že upozorňuje hneď,tak ako má, inokedy neupozorní vôbec. Neviete čo s tým? Mám Xperiu E s 4.1.1 Ďakujem
Momo
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod verny94 » Str 21. Jan 2015 21:35:54

Zkus vymazat data aplikace a její mezipaměť. ;)
Výměny prasklých skel, drobné HW opravy, oprava IMEI, unbrick a další.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký dotaz na opravu MT, nebo na chod fóra.
Obrázok užívateľa
verny94
Moderátor
Moderátor

mobil: Samsung Galaxy S8+
tablet:

Poslaťod Momo » Sob 31. Jan 2015 16:41:18

Neviem či to pomohlo, alebo nie, ale stále to robí- niekedy upozorní normálne, inokedy čuší a neurobí nič pre upozornenie. Problém ale asi bude v mobile, pretože upozornenia mám zapnuté tak na hlavný Facebook (ešte nikdy neprišli, mobil mám od 10/2013), aj na Messenger (ako kedy), aj na Gmail (nikdy neupozornil na mail a nechodí mi ich zrovna málo).
Na SMS a zmeškané hovory upozorňuje z 98% korektne
Momo
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Stano36 » Sob 31. Jan 2015 18:11:54

Vo svojom google účte máš nastavenú synchronizáciu Gmailu ?
FB a Messenger - notifikácia príde iba zvukové upozornenie nefunguje ?
Nemôže to spôsobovať zapnutý šetrič ktorý vypína dátové prenosy keď je displej vypnutý.
Skús zmeniť tón .
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC U12+
tablet: Lenovo YT3-PRO

Poslaťod Momo » Sob 31. Jan 2015 20:37:57

Na tom Google účte bola synchronizácia vypnutá. Čo sa týka FB (ten mi až tak nevadí) a Messengeru (ten mi vadí viac)- väčšinou používam chat heady, mám zhasnutý telefón a príde mi správa, ale telefón ani necinkne, ani nezasvieti tá zelená dióda, ja telefón zobudím a hneď vidím, že je spomalený, oneskorene reaguje na dotyk a už viem, že mi prišla správa na ktorú ma zase neupozornil (vojdem do menu a pri ikonke Messengera mi svieti oranžová 1) a horko-ťažko otvorím konverzáciu a po chvíli už telefón ide normálne, ale upozornenia aj tak nechodia.
Šetrič nemávam zapnutý nikdy.
Momo
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Stano36 » Ned 01. Feb 2015 17:46:01

Momo píše:
Na SMS a zmeškané hovory upozorňuje z 98% korektne

SMS a zmeškané hovory nepotrebujú pre oznamovanie internet ako FB a Messenger.
Spomalenie mobilu keď sa zapne displej spôsobuje synchronizácia dát takže pri vypntom displeji sa uspí aj dátové pripojenie a parametrovo slabé zariadenie. Sprav obnovu výrobných nastavení a vyskúšaj či to bude fungovať lepšie.
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC U12+
tablet: Lenovo YT3-PRO

Späť na Sociálne aplikácie

TOPlist