T-Mobile myTouch 3G Slide

Poslaťod bam » Uto 04. Máj 2010 23:33:08

T-Mobile oficiálne uviedol ďalšie zariadenie so systémom Android, myTouch 3G Slide.

Obrázok

Hardvér neprináša nič revolučného, disponuje 5 megapixelovým fotoaparátom, 3,4 palcovým dotykovým displejom a vysúvacou klávesnicou. Pri konektivite sa dočkáme rýchlosti až 7,2 Mbit/s (HSPA). Podľa informácií, ktoré prenikli na verejnosť, by mal mať procesor ARM s taktom 600 MHz. V telefóne bude prispôsobený systém Android 2.1 s viacerými novinkami:

Faves Gallery - umožňuje zoskupenie 20 najobľúbenejších kontaktov na jednom mieste vrátane všetkej komunikácie (volania, textové správy, instant messaging, sociálne siete, atď.) - služba pripomína funcionalitou aplikáciu Friendstream, známu z telefónov HTC

myModes - podobná funkcia ako Scenes pri používateľskom rozhraní Sense od HTC; myModes umožňuje vytvorenie rozdielnych tém s prispôsobenými ikonami, pozadím a widgetmi. Témy si budete môcť meniť buď manuálne, alebo podľa času či miesta, kde sa práve nachádzate. Napr. s nástupom víkendu vám zmiznú widgety s kalendárom a emailmi a nahradia ich widgety so sociálnymi sieťami, či Last.fm.

Genius Button - umožní kontrolu telefónu prostredníctvom hlasu. Prostredníctvom Dragon Dictation budete môcť vytvoriť a poslať sms správy, vyhľadávať a začať telefonovať. Stačí stlačiť tlačidlo umiestnené vpravo dolu a môžete začať hovoriť (samozrejme po anglicky). Genius Button vám aj spätne prečíta správy.

hardvér nič moc, ale môže to byť fajn odladený telefón, s dobrou odozvou a najmä lacnejší než iné na trhu
HTC Desire Z
Android 2.3.7
CyanogenMod 7.2.0 RC2
52 MFLOPS
8GB class4
Obrázok užívateľa
bam
Administrátor
Administrátor

mobil:
tablet:

Poslaťod Skyder » Str 05. Máj 2010 22:18:13

Urcite krajsi ako ten LG ALLY, avsak u mna aj tak vedie DROID :D
Skyder

Poslaťod bam » Štv 06. Máj 2010 5:07:12

ak by mal podobne skvelú klávesnicu ako mala G1 tak to by bola asi najväčšia výhoda, mohol by ho doviesť a predávať ako dotovaný produkt náš T-Mobile, možno by sa aj na Slovensku Android rozšíril masovo
HTC Desire Z
Android 2.3.7
CyanogenMod 7.2.0 RC2
52 MFLOPS
8GB class4
Obrázok užívateľa
bam
Administrátor
Administrátor

mobil:
tablet:

Poslaťod Skyder » Štv 06. Máj 2010 6:20:24

Tak klavesnica vyzera dobre, takze asi ano. Ja mam aj tak vsak zalusk na Milestone :D
Skyder

Poslaťod bam » Pia 07. Máj 2010 8:41:40

Milestone môžem len odporučiť, je to skvelý telefón - príjemne ma prekvapil HTC Legend, ktorý ma android 2.1 s nadstavbou Sense, je rýchly, malý, ľahký, pohotovo reaguje - bohužiaľ nemá hardvérovú klávesnicu, ktorú môj telefón nutne musí mať
HTC Desire Z
Android 2.3.7
CyanogenMod 7.2.0 RC2
52 MFLOPS
8GB class4
Obrázok užívateľa
bam
Administrátor
Administrátor

mobil:
tablet:

Poslaťod Skyder » Pia 07. Máj 2010 9:29:51

Ja som tiez typ cloveka ktory CHCE hardwareovu klavesnicu. Htc Legend sa mi vsak moc nepaci aj kvoli absencii hardwareovych tlacidiel.

KEby som si vsak mal vybrat dotykovy telefon, bral by som asi Samsung Galaxy S alebo HTC Desire. Avsak neviem ci si uz niekde cital info o takej krasnej cervenobielej motorole ktora ma vyst, ma aj klavesnicu.
Skyder

Poslaťod bam » Pia 07. Máj 2010 10:40:34

HTC Desire Z
Android 2.3.7
CyanogenMod 7.2.0 RC2
52 MFLOPS
8GB class4
Obrázok užívateľa
bam
Administrátor
Administrátor

mobil:
tablet:

Poslaťod Skyder » Pia 07. Máj 2010 12:52:21

Ano presne. Preto cakam s kupou Milestone, pretoze ak ju oficialne ohlasia tak ju kupujem aj za 500 Eur :D

Btw, niekde na americkych serveroch hovorili ze bude zamerana hlavne na Europsky trh, kedze Milestone zozala uspech hlavne v USA. TAkze by tu mala byt ovela skor ako v USA. Tesim saa :D

No povedz, nevyzera uzasne??
Skyder

Späť na Smartfóny

TOPlist