Nastavenie dual SIM

Poslaťod rooombzuciak » Ned 28. Aug 2016 20:14:33

Pozdravujem, som pomerne nováčik v Androide. Mám 2-SIMkový telefón s Androidom 6.0. V nastaveniach sa veľmi jednoducho dajú nastaviť možnosti telefonovania - zo SIM 1, SIM 2, alebo "vždy sa opýtať". Ja by som potreboval tú možnosť "vždy sa opýtať".
Toto nastavenie si systém však automaticky zmení na SIM 1. A ak náhodou niekedy sa podarí, že sa ma pri vytáčaní spýta, že ktorú SIMku chcem použiť, ja vyberiem SIM 2, ale on aj tak vytočí cez SIM 1.
Skúšal som aj aplikácie na dual SIM management, alebo iný dialer ako preddefinovaný, ale toto nepomáha, zdá sa, že si to systém nastavuje.
Ak chcem volať zo SIM 2, musím ju natvrdo disablovať (ale aj vtedy sa ma pýta, či nemá zapnúť SIM 1).

Prosím o radu, ďakujem vopred veľmi pekne.
rooombzuciak
zelenáč
zelenáč

mobil: Swell N2
tablet:

Poslaťod brm » Pon 29. Aug 2016 7:52:29

Vidím to skôr na problém konkrétneho mobilu.. aký máš? Ten Swell N2 z popisu? Nemáš niekde nejakú podporu pre tento mobil? Prípadne skús priamo kontaktovať výrobcu/predajcu.

Ak ti táto featuritka niekedy fungovala, skúsil by som obnoviť továrenské nastavenia.. ak to nefungovalo nikdy, ani továrenské nastavenie nepomôže.
Samsung Galaxy S8+ 64GB | OnePlus3 64GB | LG G2 D802 32GB | Huawei Mediapad M2 10.0 WiFi 16GB

Zálohuj! Zálohuj! Zálohuj!
Obrázok užívateľa
brm
Moderátor
Moderátor

mobil: Samsung Galaxy S8+ 64GB
tablet: Huawei Mediapad M2 10.0

Poslaťod rooombzuciak » Pon 29. Aug 2016 22:09:22

Ďakujem pekne, už som oslovil a pošlú update. Ináč celkovo som našiel len 2 diskusie o tomto probléme, ale v tých diskusiách si písali ľudia, že bežne majú tento problém, ale že veľmi to neriešia.
Ďakujem ešte raz
rooombzuciak
zelenáč
zelenáč

mobil: Swell N2
tablet:

Späť na Smartfóny

TOPlist