mala pamat na aplikacie

Poslaťod juraj_galbavy » Uto 02. Jún 2015 22:28:34

Dobry den, chcel by som vediet nejake pozitivne a aj negativne hodnotenia na mobilne telefony ktore maju alebo praveze nemaju problem s priestorom pre aplikacie (aby som vedel co kupit a comu sa vyhnut.) Kupujem nieco v hodnote cca 200e. To ci nejaky telefon bude dobry nakoniec zavisi aj od rozdelenia particii, aj 8GB model moze mat vyhradene malo miesta pre aplikacie. (Nejako musia odstupnovat kvalitu podla ceny.)

Ja mam Huawei Ascend G300, bohuzial ma 2GB ROM co som pri kupe nevedel ze nebude stacit.
Pise mi to v sprave aplikacii ze je vyuzitych 630MB a volnych 126MB co dava 756MB. Mobil je po prvom update systemu a ked som mu naposledy zaplnil priestor tak zmrzol, ze som musel spravit factory reset. V podstate po zopar updatoch vstavanych aplikacii ako Facebook, Twitter a Google hangouts ostava velmi malo priestoru na vnutorne aplikacie. Nenahram tam sucasne mapovaci software spolu s dalsim uzitocnym minimom ako adobe pdf viewer a Chrome (skusal som root, mazanie nepotrebnych apk, link2sd, stale malo)

Dakujem za pomoc.
juraj_galbavy
zelenáč
zelenáč

mobil: Huawei Ascend G300
tablet:

Poslaťod verny94 » Str 03. Jún 2015 8:16:22

Méně než 16 GB je dneska naprosto nedostačující. Pokud telefon nenabizi přesun na paměťovou kartu, ale to načítání je potom pomalejší.
Výměny prasklých skel, drobné HW opravy, oprava IMEI, unbrick a další.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký dotaz na opravu MT, nebo na chod fóra.
Obrázok užívateľa
verny94
Moderátor
Moderátor

mobil: Samsung Galaxy S8+
tablet:

Poslaťod MattLOL » Ned 21. Jún 2015 17:48:20

Mám na mobile 16 GB, z toho použiteľných asi 11,8 GB, používam asi 6 GB, nemám ani pamäťovku... Mne toľko bohato stačí, no mám len hudbu a nejaké aplikácie a hry. Telefón pod 16 GB bez možnosti pamäťovej karty by som určite nekupoval.
MattLOL
zelenáč
zelenáč

mobil: SG S5 mini
tablet:

Späť na Smartfóny

TOPlist