galaxy spica

Poslaťod krebic » Sob 14. Aug 2010 12:15:22

caute,

nevie mi niekto poradit ohladom takehoto problemu,mal som povodne android 1,5 urobil som upgrade na 2,1 momentalne mam zostavu I570EXXJC1, jadro 2.6.29,root SE-610 #2 a cislo zostavy ECLAIR.XXJCE/lkMod 2.5.2

problem mam nasedovny, predtym pri povodnej verzii mi isla bez problemov navigacia od Sygic, no teraz ked ju nainstalujem do rootu SD tak mi pri pokuse o spoutenie vypise hlasku TUTO CINNOST NEMOZU PREVADZAT ZIADNE APLIKACIE.

vie mi niekto poradit? uz som skusal aj inu verziu FW, uvazujem ze to asi poslem do PPI ETC na servis nech mi tam nahodia korektnu verziu.
update, vsetko prebehlo ok, no ine aplikacie som zatial nestusal spustit, len tato mi monentalne nejde.SD kartu nemam rozdelenu ani nic podobne.

dik za radu
krebic
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod maurice » Ned 15. Aug 2010 10:49:04

na to aby si mohol instalovat nieco na kartu, musis mat na nej vytvorenu linuxovu particiu (android je linux). Na rozdiel od windowsackych (fat, ntfs) by to mala byt ext3 alebo ext4 (neviem presne, nestudoval som to), treba to pozriet na xda developers fore. android to robi aj preto, lebo ext particie su lahsie a rychlejsie citatelne, tak isto nepodliehaju fragmentacii a windows ich nedokaze citat.

ked vravis, ze si skusal rozne ROM, tak asi bude problem v tomto. ale ak pises, ze si neskusal ine aplikacie, tak to stoji za overenie. sygic maps je totiz aplikacia, ktora sa primarne uklada do internej pamati(ako kazda ina), ale mapy su tak velke, ze ich sygic urcite uklada na kartu (to je nam vsetkym jasne) preto je podla mna uplne zbytocne aj aplikaciu instalovat na kartu :)
maurice

Poslaťod krebic » Ned 15. Aug 2010 23:31:01

takze SD som rozdelil podla najdeneho navodu,aplikacie sa mi presunuli z tel na SD mam 4GB a v tel mi ukazuje volnu 3,6 takze je to ok.mobil je rychlejsi ale stale mi jednoducho nejde nainstalovat navigacia od sygic

predtym na androide 1.5 isla v pohode ale tu na 2.1 si neviem rady.dam ju do rootu a pri pokuse o spustenie aplikacie mi vypise stale hlasu ze tuto cinnost nemozu prevadzat ziadne aplikacie.

vie mi s tym dakto poradit?
krebic
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Späť na Samsung Galaxy Spica (I5700)

TOPlist