SG S2-telefon neumoznuje pridat kontakty na SIM,iba do fonu

Poslaťod HIISS » Str 25. Jan 2012 17:52:35

Ahojte,mam Samsung galaxy S2 z orange brany,zisitl som ze ak som dal sim kartu do telefonu O2,tak vo fone sa mi nezobrazily vobec kontakty tak som dal importovat zo sim karty,coz len nakopirovalo ich,,ale predtym som mal samsung galaxy S PLUS a ten kontakty hned nacital,Okrem toho co je podstatou ak idem pridat kontakt tak mi nevyskoci volba ci pridat do telefonu alebo na kartu SIM? ale hend sa otvori formular na vypisovanie mena a cisla,ak vypisem ulozim tak vedla kontaktu neni ani ikonka sim karty-zelena-co znamena ze kontakt je na sim karte,taze kontakt mi ulozi ale len do telefonu neni mozne ulozit na sim,takze ak prehodim kartu do ineho nemam tam vsetky kontakty,jedine ze predtym dam exportova na sim kartu,a koho to bavi zakazdym robit? pozeral som nastavenia a mam tam nastavene ze pred pridanim kontaktu opytat sa kam ulozit-pridat kontakt,no zobrazenie kontaktov mam tam len telefon,ine ako sim a tak neni tam nic..kde je problem co mam robit? Dost mi to vadi
Upozornim volat a prijimat hovory ide v pohode

Okrem toho co som si vsimol rozdiel oproti GALAXY S PLUS,ak som mal jas na S PLUS nastaveny priklad zhruba pvoiem na 75% tak mi svietil tak silno displej ako ked mam teraz na S2 nastaveny na 100% preco,dovod?Zeby vyrobca dal mensi jas?kvoli comu kvoli setreniu energii? ved regulovat si to mozem? Lepsi model S2 je...no s jasom je natom horsie ako u S PLUS..alebo moj kus je vynimocny,,?? dakujem
HIISS
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod mustafa » Str 25. Jan 2012 18:26:56

čo takto napísať tvoju aktuálnu verziu firmvéru? príčin môže byť viac... napríklad aj vo verzii FW. Niektoré FW od operátorov nespolupracujú so SIM iných operátorov... z čisto komerčného hľadiska...
Samsung GT-I9000 Slim Bean 2.7.0 - JB 4.1.2 - i9000XXJVT
Huawei MediaPad ICS 4.0.3 (B005 - kernel 3.0.8)
mustafa
admirál
admirál

mobil:
tablet:

Poslaťod HIISS » Str 25. Jan 2012 18:35:58

Verzia androidu pise 2.3.3 ,tusim som mal aj v S PLUS takuto verziu a bezalo to v pohode,ze pisalo pridat aj na sim,okrem toho aj ten jas displeja mi nejde do hlavy preco ak ho dam na plno je slabsi ako ked som mal na S PLUS na plno,moze byt chyba v telefone,chyba v softweri? alebo co s t ym robit? do updatu androidu sa nechystam pustat nakolko neviem v tom chodit aj spat to davazt a zaruka
HIISS
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod jonatan666 » Pia 10. Feb 2012 23:41:24

verzia 2.3.5 (jadro2.6.35.7-I9100XXKI4) SGS2 official firmware a mam moznost pridat kontakt na SIM (operator O2)

skus si updatnut firmware cez kies alebo cez wifi .... aspon na 2.3.5 :-)
jonatan666
zelenáč
zelenáč

mobil: Huawei Honor 3x
tablet: Nexus 7 2012

Späť na Samsung Galaxy S2 (I9100)

TOPlist