Samsung Galaxy SII NADMERNE PREHRIEVANIE pomoc !

Poslaťod Pan-Palo-1 » Štv 08. Dec 2011 14:42:48

presne tak ako pise kolega. ja mam PL verziu telefonu
Nokia N900 ( Maemo5 / Android 2.2 )
Samsung Galaxy S2 4.0.3 XXLPS
Obrázok užívateľa
Pan-Palo-1
kapitán
kapitán

mobil:
tablet:

Poslaťod SnekY » Ned 11. Dec 2011 16:09:29

renderr píše:2.3.5 dostanete do telefonu ak si stiehnete Kies a date aktualizaciu cezen a nie cez Kies air .
Spravil som to pred 1/2 hodinou ..

ok a nevedel by si mi spisat strucny navod ako nato ? :) bol by som ti velmi vdacny ja to tam nejako neviem najst par krat som to hladal a stale som to nenenasiel :)

btw. chlapci a este jedna otazka ohladom tabletu samsung gt-P1000 to je ten starsi 7"palcovi :) potreboval by som nan stiahnut taktiez aktualizaciu cez tablet to rovno neide a niekde na nete som pozeral ze tam ten update instalovali podobne ako ked sa robil Root cez superoneclick :) vedel by mi niekto aj s tym pomoct ?

sory za tak vycerpavajuce otazky Dakujem za pomoc :)
SnekY
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod bajk » Pon 12. Dec 2011 7:26:37

co sa tyka toho androida 2.3.5 ... bol som vcera milo prekvapeny .... neskusal som sice Kies, ale skusil som aktualizacia firmware priamo v telefone a ponukol mi update a po update/restarte som bol nadseny, ze tam mam namiesto povodnej 2.3.3 verzie verziu 2.3.5 ... cize mozno aj Kies ponuka update uz. podotykam, ze mam telefon kupovany od Orange Slovensko a teda (podla vsetkeho) brandovany a aj napriek tomu mi aktualizovalo android na verziu 2.3.5 .... tak som hlavne zvedavy na vydrz baterky a aj to prehrievanie (u mna zatial len take jemne, kedze napr. moc hry nehram).
bajk
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod SnekY » Pon 12. Dec 2011 9:30:49

bajk píše:co sa tyka toho androida 2.3.5 ... bol som vcera milo prekvapeny .... neskusal som sice Kies, ale skusil som aktualizacia firmware priamo v telefone a ponukol mi update a po update/restarte som bol nadseny, ze tam mam namiesto povodnej 2.3.3 verzie verziu 2.3.5 ... cize mozno aj Kies ponuka update uz. podotykam, ze mam telefon kupovany od Orange Slovensko a teda (podla vsetkeho) brandovany a aj napriek tomu mi aktualizovalo android na verziu 2.3.5 .... tak som hlavne zvedavy na vydrz baterky a aj to prehrievanie (u mna zatial len take jemne, kedze napr. moc hry nehram).

no ja som vcera skusal presne to iste stiahol som ho cez wifi a dal som instalovat telefon sa mi restartoval ale ked som pozrel verziu bola tam stale 2.3.3 skusil som to este raz ked mi restartovalo telefon tak mi vyhodilo instalaciu potom mi opät restartovalo telefon a zase som tam mal povodnu verziu a napisalo mi ze kôli nejakej chube to neide tak by mi pomohol nejaky navod ako to zmaknut cez kies Diky;-)
SnekY
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod SnekY » Pon 12. Dec 2011 21:33:15

keď som pripojený cez Kies tak mi píše ze "Aktualizujte software samsung Kies na najnovšiu verziu a potom inovujte frimver a keď kliknem nato vybehne tabuľka píše inovuje sa a po chvíli sa to zruší a nič sa nedeje tak v čom je sakra probleeeeeeeeeem :/ joj nechápem .... a k tej otázke tabletu vyššie by sa niekto vedel vyjadriť ? :)

no tak čo chlapci vie mi niekto pomôcť ???? .. uviazol som na mŕtvom bode :/
SnekY
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod SnekY » Uto 03. Jan 2012 21:30:18

tak čo vie my niekto pomôcť s tou aktualizáciou na 2.3.5 bol by som mu vďačný :))
SnekY
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Predchádzajúci

Späť na Samsung Galaxy S2 (I9100)

TOPlist