Samsung galaxy S plus

Poslaťod icemankimi » Ned 06. Nov 2011 21:05:11

Ahojte. Chcem sa spýtať aké máte skúsenosti s vybíjaním batérie Samsung galaxy s plus je to 1650 mAh. Mne nevydrží skoro ani 24 hodín. Rapídne mi to klesá.
icemankimi
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Marosche » Uto 22. Nov 2011 19:01:31

Ja som na tom tak isto a keby som si neprecital co si napisal, myslel by som si, ze mam nejaky problem s telefonom ale asi je to normalne pri tomto type telefonu ... Mam telefon tyzden a neviem si predstavit ako to bude s nabijanim po nejakom pol roku. Dalsia vec co ma stve je zhruba 3,5 hodinove nabijanie.
Marosche
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod rudoss » Pon 28. Nov 2011 11:52:17

kolok vam vydrzi bateria ja ho mam cca tyzden ,po prvom nabiti vydrzal na nabitie dva dni a to som ho pouzival a teraz ho nabijem a za 5 hodin necinnosti klesne batieria o 40% skusal som aj restore , vie mi nekdo povedat co stim pripadne ho mam reklamovat ?
rudoss
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod icemankimi » Pon 28. Nov 2011 11:58:06

Ja som to mal opačne. Mne prvé dni ako som ho používal sa velmi rýchlo vybil. Ale po cca. 10-15 cykloch nabitia to už drží v pohode asi 2 dni.
icemankimi
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod AssassinSvK » Pia 09. Dec 2011 19:51:17

pani vec sa ma tak ze aktualny oficialny FW 2.3.3 s oznacenim XXKG3 nie je prave najlepsia volba, slaba vydrz baterie je prevazne zapricinena prave touto verziou FW, samozrejme hodne zalezi ako mate svoj telefon nastaveny a kolko aplikacii bezi + sysnchronizacia, data a v neposlednom rade jas displeja
ak chcete zmenu a nechce sa vam cakat kedy samsung pusti pre nas region aktualizaciu v podobe 2.3.5 mozete si ho aktualizovat aj sami, blizsie info na xda ale je to proces pre skusenejsich ludi, samozrejme s tymto zasahom stracate zaruku a samozrejme ze sa vsetko da spätne vratit do povodneho stavu,
ja osobne pouzivam verziu 2.3.5 ktora je daleko ale daleko rychlejsia a odladenejsia a vydrz baterie s dobrym nastavenim je v priemere 2 az 3 dni pri beznom pouzivani, velmi dobre hodnoteny je aj oficialny FW 2.3.4 ktory ale tiez nie je pre nas region zatial dostupny, samsung si dava na cas, je to o nom velmi zname :) vsetko su to ofialne verzie FW pre Samsung Galaxy S plus len pre ine krajiny avsak kazda z nich ma plnu podporu SK jazyka a tak isto aj pre swype, samsung tieto aktualizacie pusta podla regionov v EU, dalsou podstatnou vecou je ROOT a odstranenie nepotrebnych samsung apps ktore nevyuzivate a pritom vam stale bezia na pozadi co ubera na vydrzi baterie,
skuste aplikaciu z marketu - juice defender,brightnes level tieto veci vam trosku pomozu, faktom ostava ze s aktualnou verziou 2.3.3 zazraky nenarobite :)
Samsung Galaxy S plus
rooted + Android 2.3.5
AssassinSvK
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod 4martin15 » Ned 01. Jan 2012 15:54:54

Nazdar, mam taky mensi bug. - nezobrazuje mi dobre pouzivanie baterie- t.j. ukazuje mi ze 14000dni pouzivam bateriu a neukazuje kolko % zozral displej, market, android. Ukazuje len:
Telefon je necinny - 40%
Pohotovostny rezim batreie -60%

ako odstranim tento bug??? :cry:
4martin15
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod dusani » Uto 07. Feb 2012 22:14:34

Zdravim mam problem s tym, ze sa mi mobil pri pouzivani hocikedy sam restartuje. Neviete mi niekto poradit, alebo ma niekto ten isty problem? Dakujem
dusani
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Marek_PD » Uto 14. Feb 2012 0:04:18

Ahojte, mám mesiac na to aby som si vybral nový smart a dnes mi padol do oka tento SGS+
Pozeral som aj na YouTube videá o jeho rýchlosti a trochu som zaskočený napr. Quadrant testom. Lebo dosiahol také hodnotenie ako môj LG P690 Optimus NET, ktorý má len 800Mhz procesor a grafický čip len Adreno 200, nie 205 ako SGS+. V čom to môže byť?
Oplatí sa dať 87,-€ za tento SGS+, ako napr. 15 EUR za Xperiu Neo V, alebo 59 za Desire S?
Fakt je tak znateľný rozdiel tým Amoled displejom?, rýchlosť procáku a grafiky? Neni už veľký na ovládanie jednou rukou - palcom?
Ďakujem za každý radu, tip a utrúsenú skúsenosť.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Huawei Honor U8660
Obrázok užívateľa
Marek_PD
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod romco777 » Sob 22. Dec 2018 14:16:38

Mám Samsung Galaxy S8+, používam k nemu originál nabíjačku+originál kábel. Všetko funguje v poriadku, čo sa týka rýchleho nabíjania. Potreboval som však nabíjať aj v aute, cez autonabíjačku, tak som si kúpil kábel (USB-USB C) a keď som pripojil mobil, tak mi vypísalo, že mám Pomalé nabíjanie, že mám použiť originál príslušenstvo, prípadne skontrolovať, či je nabíjačka dobre pripojená. Vyskúšal som teda ďalší kábel + autonabíjačka a to isté - Pomalé nabíjanie. Pritom, keď použijem jeden môj starý kábel ešte z HTC Titan, tak nabíja v poriadku. Jednoducho neviem zohnať USB C kábel, ktorým rýchlo nabijem svoj mobil v aute. A podotýkam, že tie káble, ktoré nefungujú v aute, tak nefungujú ani normálne v zásuvkách. Ostáva mi teda objednať si originál kábel od Samsungu?
romco777
zelenáč
zelenáč

mobil: Samsung Galaxy S8+
tablet: LenovoTab3Business

Poslaťod brm » Ned 23. Dec 2018 12:09:36

Keď som si minulý rok zaobstaral S8+, hneď na druhý deň som si kúpil 3 "originálne" USB-C káble.
Podľa čísla uvedenom na originálnom balení v krabičke by to mal byť tento: EP-DG950CBE
https://data-prislusenstvo.heureka.sk/s ... p-dg950cbe
Ja som bral z mp3.sk.

Už rok s nimi fungujem a nie je žiadny problém, dokonca s nimi v aute funguje aj AndroidAuto/Mirrorlink... hoci s originálnym káblom z balenia to nechcelo nabehnúť! ;)

Pozor na čínske USB-C káble, so starým OnePlus3 som vo veľkom používal tieto číny a iba som si odpálil USB-C port v mobile. Odvtedy iba originály..
Samsung Galaxy S8+ 64GB | OnePlus3 64GB | LG G2 D802 32GB | Huawei Mediapad M2 10.0 WiFi 16GB

Zálohuj! Zálohuj! Zálohuj!
Obrázok užívateľa
brm
Moderátor
Moderátor

mobil: Samsung Galaxy S8+ 64GB
tablet: Huawei Mediapad M2 10.0

Ďalší

Späť na Samsung Galaxy S Plus (I9001)

TOPlist