Android crash

Poslaťod logis » Pon 16. Máj 2016 12:30:09

Mám dva problémy, niekedy na prelome starého a nového roku, mi začal padať signál, jednoducho naskočí prečiarknutá gulička a som vybavený, operátor O2, do v tedy problém nebol, keď dám do telefonu Orange kartu všetko je v poriadku, tak som bol vymeniť SIM, ale ani najnovšia karta od O2 problém nevyriešila. Výpadky sú na dennom poriadku.
Nemáte tým niekto skúsenosti?

Druhý.

Dnes ráno mi reštartlo telefón, a donútilo ma to spraviť trojhmat lebo telefon sa viac nechcel zapnúť, tam následne vybehla chybová hláška, o poškodenej verzii OS, ktorá môže sposobovať výpadky a problémy s aplikáciami. následne mi to dalo dve možnosti, zapnúť telefon (to nefungovalo seklo sa to la logu samsungu a ani po hodine tel nezaplo) alebo druhú možnosť stiahnuť novú verziu androidu (volume up - home -power), ktorú som potom zvolil. lenže cca od 8 rána je telefon v takomto štádiu a nič sa nestalo.
telefon som neflashoval bola tam verzia androidu 5.0 od výrobcu (kupovaný v NAY).
http://imageshack.cz/image/vqM

Dakujem za každú radu, pomoc
logis
zelenáč
zelenáč

mobil: samsung glaxy note 3
tablet:

Poslaťod Stano36 » Pon 16. Máj 2016 13:49:37

Zapnúť sa do download módu nestačí.
K inštalácii rom použi tento návod.
samsung-f94/navod-na-flash-fw-p-es-odin-t6264.html
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC U12+
tablet: Lenovo YT3-PRO

Poslaťod logis » Pon 16. Máj 2016 14:46:09

aha, to bol ba download mod, bol som v tom, že telefon si po tej chybovej hláške sám ťahá nejaké nové súbory.

Dobre, Ďakujem spravil som to podla návodu, na samMobile som stiahol slovenskú lokalizáciu, telefon sa konečne bez problémov zapol.
logis
zelenáč
zelenáč

mobil: samsung glaxy note 3
tablet:

Poslaťod sajmon_TM » Uto 24. Máj 2016 6:52:44

ten signál operátora bol do vtedy dobrý?? ostatní ľudia v blízkom okolí s rovnakým operátorom sa nesťažujú, že im vypadáva signál??

Odesláno z mého Z10 pomocí Tapatalk
Xperia S
sajmon_TM
kapitán
kapitán

mobil:
tablet:

Späť na Samsung Galaxy Note 3 (N9005)

TOPlist