samsung galaxy ace gt-s5839i

Poslaťod slipicc » Štv 09. Jan 2014 12:50:36

Čaute mam 2 otazky že na mojom mobile samsungu g ace mi zobrazuje maximalne 29 kontaktov,aj ked si pridam dalši kontakt tak ho neukazuje medzi kontaktami?..A ešte ked si v nastaveniach zmenim hlasitosť zvonenia tak sa to po čase zmeni a zvoni to slabo a nechce sa mi to stale dookola meniť...dakujem za odpovede :)
slipicc
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod ja_som_amater » Štv 09. Jan 2014 23:47:18

Pozri sa do nastavenie u tel.zoznamu a tam zobrazit kontakty
Obrázok užívateľa
ja_som_amater
admirál
admirál

mobil: S3 - Note3
tablet:

Poslaťod djmikxy » Pia 10. Jan 2014 4:28:28

Ked si pridas kontakt tak ho ukladas kde? Na sim kartu? Do pamete telefonu? Na ucet google napr.? V nastaveniach mas potom zvolene co? (s coho cita kontakty tel.?) Mozno este zbytocne podcenovanie prepac... Si si isty ze si v tel.zozname a nie len v zozname hovorov (denniku) ktory mas na svojom tel. len do cca 30 kontaktov? Ked kliknes na ikonu tel. tak sa ti zobrazi menu s cislami a hore sa da prepinat, dennik hovorov,tel.zoznam,oblubene, skupiny.. Skus ci to nemas nejak prepnute..

Ten zvuk sa ti stisuje pravidelne rovnako alebo je to len nahodne stisovanie? Ak je to pravidelne tak si zisti ci nemas nejaky takzvany prifile scheduler v tel. ktory ti meni profily podla casu v tel. Ak je to nahodne, nenosis tel vo vrecku kde sa ti mozu stlacat tlacidla a ked sa ti rozsvieti displej a mozno mas aktivne tlacidla hlasitosti a tim padom sa ti niekedy ubere hlasitost. Nemalo by to fungovat ale co ak predsa u tvojho modelu to ide kvoli napr. sluchadlam. Nemas tiez nastavene zosilnujuce zvonenia??
Moje terajsie "dela" Sony Xperia Z - HTC HD7 - iPhone 4 - Blackberry 9300 curve - Nokia 1616
Obrázok užívateľa
djmikxy
admirál
admirál

mobil:
tablet:

Späť na Samsung Galaxy Ace (S5830i - S5839i)

TOPlist