Samgung galaxy ace neide wifi

Poslaťod nash » Ned 16. Mar 2014 22:24:54

zdravim,
neviem ci sa tu uz riesil takyto problem ak ano tak sorry vopred, ze zacinam s niecim co tu uz bolo ale uz ma nebavi prezerat net.. problem je takyto, ze mi neide na samsungu galaxy ace wifi.. wifi zapnem a a svieti , ze je zapnute ale nevidi ziadnu siet a tych sieti je niekolko v dosahu ale ziadnu ani len neukaze . stale len preblikne ze sa hlada siet a nic.. skusal som aj ulozit siet manualne ale stale pri ne pise ze nie je v dosahu.. vie mi s tym niekto pomoct? budem vdacny za kazdu radu alebo podnet.. vopred vdaka
nash
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod djmikxy » Ned 16. Mar 2014 22:29:59

Pravdepodobne je to SW chyba.. vyskusaj spravit Factory Reset (FR)..samozrejme prides o vsetko v mobile.. preto odporucam zalohovat vsetko o co nechces prist.. aku mas rom? custom ci stock? verzia?? Ak nepomoze FR tak to moze bit aj HW chyba wifi prijmaca(vysielaca) slo ti to niekedy a prestalo to ist ci ako?? je to novy tel. ci pouzivany??
Moje terajsie "dela" Sony Xperia Z - HTC HD7 - iPhone 4 - Blackberry 9300 curve - Nokia 1616
Obrázok užívateľa
djmikxy
admirál
admirál

mobil:
tablet:

Poslaťod nash » Ned 23. Mar 2014 16:45:57

FR som.skusil a nic. Nepomohlo ani flashnut cez odin novu rom na 2.3.6 vygenerovanu cez samsung kies. Je to pouzivany mobil a odkedy ho mam (cca 2 tyzdne) takze wifi neslo vobec. Len.to.tam.preblik.e ze hladaju sa siete a nic. Vo vobec nevidi a neukazuje ziadnu dostupnu siet a je.ich tu dost takze asi skor to bude nieco hw v mobile.
nash
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Späť na Samsung Galaxy Ace (S5830)

TOPlist