Preinštalovanie softvéru

Poslaťod Gaaspi » Str 01. Apr 2015 20:36:26

Zdravím. Ako sa dá preinštalovať softvér na Galaxy Ace? Na xperii sa dalo tak že som mal v počítači pc suite daného výrobcu a prepojil som mobil cez USB a dalo sa to hocikedy spraviť vymazal sa softvér a natiahol nový. Akože nemyslím aktualizáciu ale aspon ten čo tam je znova dať hore. Aj teraz mám v počítači ten samsungácky pc suite kiosk či jak sa volá ale neviem tam nikde inovovať softvér. Kies mám nainštalovaný v PC kliknem na obnovu softvéru a vyhodí mi okno kam treba napísať nejaké číslo modelu. Vraj to je na štítku pod baterkou skúšal som tam zadať hocičo ale vždy mi to len vyhodí hlášku skontrolujte model a zadajte...
Naposledy upravil Gaaspi dňa Str 01. Apr 2015 21:22:09, celkovo upravené 1
Tomáš
Obrázok užívateľa
Gaaspi
kapitán
kapitán

mobil: Samsung E1050
tablet: Nemám tablet

Poslaťod verny94 » Str 01. Apr 2015 21:01:13

Kies a přes ten určitě jde nainstaloval nejnovější aktualizace. Otázkou je zda na stařičký Ace je něco novýho.

Případně se podívej na sammobile.com nebo samsung-updates.com a flashni přes Odin.
Výměny prasklých skel, drobné HW opravy, oprava IMEI, unbrick a další.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký dotaz na opravu MT, nebo na chod fóra.
Obrázok užívateľa
verny94
Moderátor
Moderátor

mobil: Samsung Galaxy S8+
tablet:

Poslaťod Gaaspi » Str 01. Apr 2015 21:24:38

Nepotrebujem nič nové len ten istý čo tam je preinštalovať. Aj na xperii som to tak robil že opraviť software a len sa zmazal a znovu nahodil. Všetko sa spravilo cez pc siute automaticky. Ja sa nerozumiem do tých odinov a čojaviemčoho... Kies mám nainštalovaný v PC kliknem na obnovu softvéru a vyhodí mi okno kam treba napísať nejaké číslo modelu. Vraj to je na štítku pod baterkou skúšal som tam zadať hocičo ale vždy mi to len vyhodí hlášku skontrolujte model a zadajte...
Tomáš
Obrázok užívateľa
Gaaspi
kapitán
kapitán

Poslaťod verny94 » Str 01. Apr 2015 22:13:39

Každopádně netuším proč potřebuješ přeflashovat FW.

Místo přeinstalace se na Androidu dělá obnova továrního nastavení.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký dotaz na opravu MT, nebo na chod fóra.
Obrázok užívateľa
verny94
Moderátor
Moderátor

tablet:

Poslaťod Gaaspi » Štv 02. Apr 2015 9:21:40

Lebo mi to blbne. Vyzerá to podobne ako keď má PC vírus. Mrzne, sám sa posúva home displey, spustí sa sama appka alebo sa sama vypne... Na xperii to pomohlo... Továrenské nastavenie som dával 2x ale nepomohlo. Momentálne sa s tým trápim na inom PC tak mi držte palce...
Tomáš
Obrázok užívateľa
Gaaspi
kapitán
kapitán

Poslaťod verny94 » Štv 02. Apr 2015 9:57:34

Jenže na Android viry nejsou. Určitě né takové co znáš z Windows.

Tohle by klidně mohla dělat oxidace základní desky. Každopádně návod na Odin máš přímo ode mne zde na foru.
Obrázok užívateľa
verny94
Moderátor
Moderátor

tablet:

Poslaťod Gaaspi » Uto 14. Apr 2015 14:09:30

Povedlo se to! Čo sa týka softwaru je upgradnutý ale stále mi to robí takže to bude fakt tá doska alebo dotyk... Preto som sa to snažil sám spraviť lebo do tak starého telefónu je už škoda investovať tým že ho dám do servisu a povedia že oprava bude stáť 20-30 euro! Za toľko kúpim z pod ruky ďalší kus.
Tomáš
Obrázok užívateľa
Gaaspi
kapitán
kapitán

Späť na Samsung Galaxy Ace (S5830)

TOPlist