SAMSUNG GALAXY /I5801/

Poslaťod HADABA » Pon 17. Jan 2011 23:09:39

Zdravym Vas.Mam mensi problem..hned po odkliknuti instal v markete mi vyhody na displei hlasku .. Proces android.process.media sa neocakavane skončil..
Market mi doteraz šlapal ako hodinky. Za kazdu radu Vam vopred dakujem
HADABA
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod k0nko » Uto 18. Jan 2011 0:26:13

Restart telefonu (Vypnut/Zapnut)

Pripadne Menu > nastavenia > Aplikacie > Spravovať aplikacie > Všetky > Najdi Market a Vymazat udaje a vyrovnavaciu pamat

Ak nic nepomoze tak po zalohe udajov spravit Wipe data/factory reset
k0nko

Poslaťod freetuck » Uto 25. Jún 2013 11:11:57

zdravim.
tento problem som tak tiez nevedel dlho vyriesit ked ze mam ten isty mobil,
skratka som zacal surfovat po nete a zistovat napovedy a podobne ako sa tohto problemu zbavit a tak som sa rozhodol na tovarenske nastavenia.
a az potom som zistil preco sa my tento problem staval.
skratka chyba bola v tom ze ked si chcete nieco stiahnut treba trocha cakat na nacitanie stranky marketu tej hry a to tak ze cakajte kym sa vsetky obrazky komentare udaje a zrojovy kod nacita potom uz len staci dat free/ok a hotovo uz sa to bez problemov stahuje nesmiete zbytocne vela krat davat free ok free ok potom ked sa to nacita tak tieto operacie sa idu vykonavat naraz a to android 2.1 nezvlada DUFAM ZE SOM NIEKOMU POMOHOL
PS. je dobre po stiahnuti aplikacie alebo hry vymazat vyrovnavaciu pamät marketu >>>> nastavenia/aplikacie/spravovat aplikacie/moznosti/filter/vsetko tam najdite market a tam zadajte vymazat vyrovnavaciu pamät
freetuck
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Späť na Samsung Galaxy 3 (I5800)

TOPlist