Problém s inštaláciou DarkyROM 10.2

Poslaťod Neroo » Str 31. Aug 2011 21:53:10

Môj Smartphone : Samsung GT I5800 ( http://www.userhelpbook.com/manuals/wp- ... oting..jpg )
Moja verzia OS : Android 2.2 - FROYO.XXJPA
Chcem verziu OS : DarkyROM 10.2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý deň. V januári tohto roka som si do mobilu nainštaloval nejakú novú verziu Androida (Neviem ako to voláte, ROM, UPGRADE,...) Jednoducho sa mi zmenila vzhľad, ale aj "verzia firmvéru". Z továrenského 2.1 na 2.2. Snažil som sa upgradnúť mobil na Froyo ale nejak sa mi to nepodoarilo... Teraz sa znova pokúšam o Upgrade na nejakú dobrú verziu, lebo aktuálna verzia laguje, mrzne, nejdú aplikácie, sám sa vypína... Tak som googlil a našiel najnovšiu, finálnu verziu Darkyho ROM, 10.2.

Išiel som podľa oficiálneho návodu : http://www.darkyrom.com/community/index ... 9000.4272/ . Návod znel jednoducho...
Kód: Vybrať všetko
Download
Extract ZIP
Start Odin 1.3
Put the pit file in PIT
Tick repartition
Put PDA.tar it into PDA
Put phone in Download Mode (vol-down+home+pwr)
Connect through USB to your computer (make sure Kies is off)
Hit Start
Sit back and relax while your phone gets resurrected

Dostal som sa až po predposledný krok, HIT START. Ide o to, že akoby sa mi mobil nepripojil k PC. Áno, správne som nastavil ODIN, áno mám ROOT, mám zapnuté ladenie USB, áno dal som Download mód cez trojhmat, potom som pripojil mobil cez kábel, ale vo Windowse zahrala taká divná zvučka, podobná ako keď pripojím USB ale taká skôr že niečo je zle. No a v Odine sa nič nedeje, žiadne políčko hore nieje farebné, keď klikám na START ukáže sa mi : <OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 0). Vyzerá mi to tak že PC neprijal USB pripojenie s mobilom a ODIN ani len netuší že je pripojený dáky telefón ktorý čaká na rekonštrukciu. :(
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neviem čo je zle... Prosím Vás pomôžete mi, poprípade poviete čo robím zle ?
Voprded Ďakujem za odpovede.
:shock:
Neroo
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod majko11293 » Str 31. Aug 2011 21:57:06

skusil si iny USB Port na PC?
MacBook Pro 15" 2017 256GB Touchbar / Intel Core i7 / 16GB RAM
Apple iPhone XR 64GB
Apple Watch 3
Apple TV 4
Sony WH-1000XM2
Obrázok užívateľa
majko11293
Moderátor
Moderátor

mobil: Apple iPhone XR 64GB
tablet:

Poslaťod Neroo » Str 31. Aug 2011 22:12:03

Áno, dva v predu, no ale ešte skúsim aj ten v zadu. Zachvíľu dám EDIT príspevku ako som dopadol ;) .

EDIT : Ide to... Ty brďo :D Som to pichol dozadu, zrazu windows začal sťahovať nejaký driver, a potom sa hore v ODINE to políčko dalo do žlta ! Už to robí ten ODIN... No ale ešte nedávajte LOCK, možno sa niečo ešte pokazí... Ale díky že si mi to povedal/pripomenul že mám skúsiť iný port... : :|

EDIT 2 : A je to tu... Asi 5 minút som čakal ,ale zaseklo sa to tu...
Kód: Vybrať všetko
<ID:0/003> Added!!
<ID:0/003> Odin v.3 engine (ID:3)..
<ID:0/003> File analysis..
<ID:0/003> SetupConnection..
Neroo
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Neroo » Štv 01. Sep 2011 18:03:03

Prosím pomôžte... :(