Zakupenie aplikacie Locale

Poslaťod Vepo » Ned 06. Feb 2011 15:59:37

Zdravim,

chcel by som sa spytat, ci by ste mi nevedeli niekto poradit, ako dostat do telefonu platenu aplikaciu locale bez toho, aby som musel robit root. Najlepsie nejakou legalnou cestou (teda, ze by som si ju aj normalne kupil), lebo warez nepodporujem, ale ak by to neslo inak, tak beriem aj inu cestu, lebo uz som zufaly a robit root kvoli takejto blbosti sa mi nechce.

Dakujem
Vepo
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod maurice » Ned 06. Feb 2011 16:18:46

ja som nejako nepochopil, o co v tej aplikacii ide. mozes to trochu priblizit? neskusal si pozriet na oficialnej stranke vyvojcu (vtipne slovo :D), ci sa da ta aplikacia neda kupit cez paypal alebo nieco?
maurice

Poslaťod Vepo » Ned 06. Feb 2011 20:39:56

podla mna najuzitocnejsia aplikacia vobec, si nakonfigurujes, ako sa ti ma spravat mobil v urcitych podmienkach, ktore si tiez mozes nastavit a vdaka pluginom si mozes nakonfigurovat snad vsetko, napriklad ked sa nachadzas doma, tak ti to zapne wifi, vypne 3G....ked je noc, tak ti to automaticky stisi zvonenie...ked mas nejaku udalost v kalendari, tak ti to prepne napriklad na len vibrovanie...a vsetko si nastavis ty sam a podla seba, aplikacia stoji 10.99 dolara, ale myslim, ze za tu cenu sa to oplati

na strankach vyvojara ma to presmeruje len do android marketu :(
Vepo
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod k0nko » Pon 07. Feb 2011 8:54:18

Kde si sa dočítal že Locale potrebuje Root ?
k0nko

Poslaťod maurice » Pon 07. Feb 2011 10:05:34

k0nko píše:Kde si sa dočítal že Locale potrebuje Root ?

locale root nepotrebuje, ale je to platena aplikacia a ak si chce zakupit platenu aplikaciu, potrebuje root, nie?
maurice

Poslaťod maurice » Pon 07. Feb 2011 10:08:08

teraz ma napadlo, ked nechces root, tak skus pogooglit aplikaciu VISIONart+, ta dokaze nainstalovat aplikaciu SuperUser, ktora zase dokaze pridelovat Root prava roznym aplikaciam. a je to dost jednoduche nainstalovat a pouzivat (ked to zvladam ja ;D)
maurice

Poslaťod k0nko » Pon 07. Feb 2011 11:21:27

Maurice diki, fakt mas pravdu, som si neuvedomil ze na slovensku platene aplikacie v markete neuvidi a potrebuje Root a Market Enabler...

Ďalšia možnosť je ta ako piše Maurice, alebo si kupiť SIM kartu z krajiny kde platene aplikacie idu (myslim ze uz aj CZE), alebo potom sa ešte popozerať v Black markete :lol:
k0nko

Poslaťod Vepo » Pon 07. Feb 2011 13:06:54

presne tak, root potrebujem len na moznost nakupovania v markete...nechapem, preco ludom takto kladu polena pod nohy, ked si chcu kupit od nich nieco...podobnym neuspechom dopadol u mna nakup hudby na itunes aj amazone...a tiez nerozumiem, co branilo spristupnit platene aplikacie slovensku, ked ich spristupnili aj cechom :(

asi nakoniec teda pockam, mozno niekto pride na to ako to vyriesit pohodlnejsie, pripadne ci sa ku mne nahodou nedostane ceska simka...a ak nie, tak pride na radu root
Vepo
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Romualdo » Pon 07. Feb 2011 13:36:44

a preco neuznavas warez? sak pri jednej aplikacii mozes urobit vynimku :) je to lepsie ako cakat na riesenie od google.
pripadne ti mozem odporucit toto http://applanet.net/ (neni to warez, nepotrebujes root a setko je zadarmo)
Obrázok

Android 4.1.2 JellyBean
Obrázok užívateľa
Romualdo
mimozemšťan
mimozemšťan

mobil:
tablet:

Poslaťod maurice » Pon 07. Feb 2011 14:12:32

pytas sa preco na slovensku este nemam platene aplikacie a v cechach uz maju? mozno to bude suvisiet s tym, ze google ma na slovensku na rozidel do cechov oficialne zastupenie len velmi kratku dobu
maurice

Ďalší

Späť na Produktivita

TOPlist