Zakupenie aplikacie Locale

Poslaťod NutellaBoy » Pon 07. Feb 2011 19:21:31

Ak som dobre pochopil tak na zaklade tvojej polohy to zisti kde si a podla toho prepne rezim. A co ak si doma a nemas GPS signal? :D lebo vacsinou ked som v nejakej budove tak ho nemam.A ten market enabler je celkom fajn, najprv som sa toho bal ale slape to krasne. Aky mas telefon? Popripade ti mozme pomoct spravit root. Ja mam Xperiu a ten root pre nu spocival len v tom ze som stiahol superoneclick stlacil root a dal si tam super user a ziadne dokumenty mi to nevymazalo takze rootu sa bat nemusis a je to pohodlnejsie ako cakat na simku :D
ObrázokObrázok
    firmware GingerDX.v021
    Unlocked bootloader
    [Kernel] Alfs for GingerDX

Kód: Vybrať všetko
www.frozendevs.com - vyvoj slovnikov a užitočných aplikácií
Obrázok užívateľa
NutellaBoy
kapitán
kapitán

mobil:
tablet:

Poslaťod Vepo » Str 09. Feb 2011 11:36:10

Tak nakoniec som to poriesil uplne inak, objavil som aplikaciu setting profiles na slideme.org, ktora dokaze nastavit snad vsetko co locale, vcera som ju asi 2 hodiny nastavoval a dnes si uzivam, ako mam krasne vsetko automatizovane. Niepotrebujem root a este som aj zopar eur usetril :) dakujem vsetkym za pomoc a verim, ze coskoro otovria market aj na slovensku, lebo je skoda takto obmedzovat moznosti androidu pre slovakov.

to NutellaBoy: nepotrebujes mat zapnute gps, aby to priblizne zistilo polohu podla vysielacov (tuto moznost ale musis povolit v nastveniach) ...a v setting profiles sa da nastavit lokalita nie len ako gps poloha, ale aj podla wifi siete v dosahu, alebo podla vysielaca v okoli.
Vepo
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod NutellaBoy » Str 09. Feb 2011 16:00:47

Zaujímavé, to som nevedel možno to bude celkom užitočnéak je to naozaj tak
ObrázokObrázok
    firmware GingerDX.v021
    Unlocked bootloader
    [Kernel] Alfs for GingerDX

Kód: Vybrať všetko
www.frozendevs.com - vyvoj slovnikov a užitočných aplikácií
Obrázok užívateľa
NutellaBoy
kapitán
kapitán

mobil:
tablet:

Poslaťod mash » Ned 20. Feb 2011 8:26:51

Poloha podľa BTS (vysielačov) je veeeľmi približná (cca +- 20 km). Záleží to od toho, koľko BTS-iek ťa "vidí". A aj tak je to plus/mínus autobus. Najhoršie je to v oblastiach kde máš iba jednu BTS. Napr. ja som iba v jednej BTS a ukazuje moju polohu do iného okresu o jednu dolinu inde - cca o 15 km. A pritom, keby som bol tam, kde ma to určilo, musel by som byť v dosahu aj inej BTS.
HTC Desire HD, Android 2.3.5
mash
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Predchádzajúci

Späť na Produktivita

TOPlist