PC Protab 25xxl

Poslaťod Gabriel10i2 » Str 17. Dec 2014 12:28:12

Rodina má Tablet Tablet PC ProTab 25XXL reakcie su oneskorené na dotyk atd avšak ide mi o to neviem ako sa v tomto tabletu presunú fotky na USB alebo MIcro SD skušal som všetko no nejde mi to na samsungu sa mi to podarilo pomocou aplikacie es folder ale tuto mi to ukáže len mistni pamet alebo net ale dalšie možnosti mi nenabidne a teraz sa stala taká vec že tie fotky sa niekam stratili a ja ich neviem nájsť ako su tam ale mne to pripadá ako keby mal ten tablet v sebe dve Pamäte jedna je tušim 3GB aj niečo a druhá neviem kolko no na tej 3GB tam mi neukáže nič a tu druhú pamet mi nechce ukázať chcel som to skúsiť cez notebook ale chyba mi ovladač mass storage USB ako Win Ubdate niečo nainštaloval tak mi to otvorilo tú pamet 3GB ale tú druhú mi nechce otvoriť tak ak máte stým tabletom skúsenosti tak vas poprosím o radu ako dalej a kde by som si mohol stiahnuť komplet ovladače na ten Tablet do Notebooku? Za odpoveď dakujem
Gabriel10i2
kapitán
kapitán

mobil:
tablet:

Poslaťod verny94 » Str 17. Dec 2014 12:31:54

Zkusíš použít interpunkci a odstavce? Tohle se nedá luštit. ;)
Výměny prasklých skel, drobné HW opravy, oprava IMEI, unbrick a další.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký dotaz na opravu MT, nebo na chod fóra.
Obrázok užívateľa
verny94
Moderátor
Moderátor

mobil: Samsung Galaxy S8+
tablet:

Späť na Ostatné značky

TOPlist