Evolveo XtraTab8 nenabootuje

Poslaťod zidan » Pia 18. Apr 2014 12:53:04

Zdravím. Mám problém s mojim tabletom Evolveo XtraTab 8 QC. Tento tablet vlastním už skoro rok a doteraz som snim mal problémy asi iba 2x.. (v oboch prípadoch spadol android) všetko som si opravil sam cez recovery.. no teraz mám torchu podobný problém.. Takže idem pekne od začiatku. Tablet som nepoužíval asi týžden a pól samozrejme sa vybil.. Včera som ho skúsil zapojiť do prúdu a následne ho zapnúť.. Tablet vôbec nereagoval ani len neukazal animaciu nabijajucej sa baterie.. asi po hodine sa mi ho konečne podarilo spustiť avšak ukazuje iba logo výrobcu teda Evolveo.
Niekoľko krát som ho skúšal som ho obnoviť cez recovery a skúšal som aj tlačitko reset.. nič nepomáha a tablet ani po 3hodinovom nabiti nenabootuje.. Občas sa stane že sa ukáže logo Evolveo potom zhasne a zas sa ukáže to logo a následne sa ukáže taký android ktorý je "otvoreny" a niečo sa tam v nom krúti nejaká guľa alebo čo to je.. Nechcem ho dávať do servisu pretože bol rootovany. Najskôr asi potrebujem originálnu romku no nikde ju nemôžem nájsť.. na internete nieje o tomto tablete skoro nič.. Bol by som rád za akékoľvek nápady a za prípadnú pomoc.. Predom ďakujem.
zidan
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Späť na Ostatné značky

TOPlist