Samsung Galaxy XCover 2 GT S 7710 root+rom

Poslaťod dyxal » Pon 26. Jan 2015 14:19:37

Ahoj! Tak nasiel som si cas ze pojdem prerobit tu SD kartu(zmensit particiu na 1.5GB). Odstranil som z nej aplikacie cez Link2sd a odinstaloval aj Link2sd,vybral som kartu,dam do PC a nechcelo mi ju nacitat ani cez citacku v PC ani cez tlaciaren(ma v sebe citacku kariet).Nesla ani sformatovat proste hlucha.tusim sa mi ju aj podarilo nejak pripojit ale ked som ju chcel otvorit PC zahlasil ze vlozte disk. Potom som dal kartu do mobilu ze ci ju tam uvidi normalne ju nacitalo ale ked som chcel otvrit daky subor vypisal ze nedostatok miesta. Tak som ju skusil sformatovat cez mobil,formatovanie zacalo,vyskocila hlaska ze odhlasuje sdkartu a tak to zostalo tak som to nechal ale 10min. presla ma trpezlivost a skusal som postlacat tlacidla ci to nejak nestopnem.Nic nefungovalo.
Na pozadi bolo vidiet napr ked som stlacil vypnut tak mi naskocila ta ponuka ale neslo to potvrdit koli tomu odpajaniu SDkarty.
Dal so 2GB kartu a ta ide v pohode ale potrebujem vacsiu.Neviete niekto ci sa da karta nejako zachranit. Alebo aspon vysvetlenie preco sa to stalo,co som pokazil.
Dakujem! ;)
SE Xperia NEO >> Samsung Galaxy Xcover 2
dyxal
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Poslaťod Stano36 » Pon 26. Jan 2015 14:32:01

SD kartu sa nezobrazí ani v Mini Partition Tool ?
Ak to bola už staršIa SD karta tak už možno aj doslúžila , stalo sa to už aj mne.
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC U12+
tablet: Lenovo YT3-PRO

Poslaťod dyxal » Pon 26. Jan 2015 14:57:16

Ten program nemam,mam EaseUS Partition Master 10.2 a ani tam ju nezobrazilo a ked som ju dal znovu do mobilu tak ukazuje ze je tam ale ma 0,0MB. Podla mna asi ozaj dosluzila. Neviem mam ju asi necele dva roky.
SE Xperia NEO >> Samsung Galaxy Xcover 2
dyxal
zelenáč
zelenáč

mobil:
tablet:

Predchádzajúci

Späť na Ostatné Samsug smartfóny

TOPlist