Samsung Galaxy Buds - Slabé bluetooth spojenie

Google Glass , Náramky

Poslaťod Sqni » Ned 18. Aug 2019 21:06:19

Čaute
Pred pár dňami som sa rozhodoval aké slúchadlá si kúpiť. Potreboval som true wireless slúchadlá do 150€. Nakoniec aj keď nerád som sa rozhodol pre Samsung galaxy buds. Samsung značku veľmi nemusím. Ale tak mali USB-C, celkom kvalitný zvuk, hlavne BT 5.0 a teda aj dlhú výdrž batérie. Ale to by asi nebol Samsung keby bolo všetko v poriadku.
Mám problém s BT pripojením.
Vlastním OnePlus 5, ktorý má tiež verziu BT 5.0 tak som čakal, že spojenie so slúchadlami bude 100% spoľahlivé.
Problém je ten, že keď mám pustenú hudbu a mobil vo vrecku tak zvuk občasne seká. A ešte keď priložím ruku na mobil cez rifle tak sa zvuk úplne zastaví :lol: :cry:
Kukal som XDA forum a celkom dosť ľudí má s tým problém. Hlavne keď nemáte mobil Samsung tak je kompatibilita horšia. Skúšal som už všetko aj cez vývojára nastaviť ACC kodek. Nič nepomohlo.
Dnes som bol aj v Samsung showroome BB a povedali mi, že som 2. čo ma s tým problém (daný pán ich mal tiež z Alzy). Dali mi čislo na Samsung podporu tak zajtra tam zavolám.
Vlastníte niekto tieto slúchadlá a máte s týmto problém ?
Nechápem, že slúchadlá za 150€ majú základné problémy s kompatibilitou a to majú byť konkurenciou pre airpods :(
Sqni
kapitán
kapitán

mobil: OnePlus 5
tablet:

Späť na Ostatné príslušenstvo

TOPlist