XPERIA X10 s Androidom 2.1 až koncom roka 2010

čo sa deje vo svete a na slovensku ohľadom OS Android

Poslaťod bam » Str 05. Máj 2010 21:56:08

Už aj na Slovensku dostupná XPERIA X10 od Sony Ericssonu má aktuálne upravenú verziu systému Android 1.6. Napriek ohlasovanej skoršej aktualizácii na verziu 2.1, bude pre telefóny XPERIA X10, XPERIA X10 Mini a XPERIA X10 Mini Pro táto aktualizácia dostupná až v štvrtom kvartáli 2010.

Okrem všetkých funkcií systému Android verzie 2.1 bude pre telefóny dostupná podpora pre DLNA (zdieľanie obsahu na domácej sieti), možnosť nahrávať video pri 720p a pravdepodobne aj ďalšie funkcie. Nezdá sa aj vám, že aktualizácia príde neskoro?
HTC Desire Z
Android 2.3.7
CyanogenMod 7.2.0 RC2
52 MFLOPS
8GB class4
Obrázok užívateľa
bam
Administrátor
Administrátor

mobil:
tablet:

Poslaťod Skyder » Str 05. Máj 2010 22:15:08

Neskoro, a to poriadne. V com je problem? Ved Xperia by som povedal, by mala patrit medzi tie kompatibilnejsie telefony.
Skyder

Poslaťod bam » Štv 06. Máj 2010 5:09:55

Sony Ericsson si asi potrpí na kvalitu - aj keď toto je naozaj pridlho - HTC už má urobený Sense pre 2.1 a Sony Ericssonu bude trvať ešte polrok, kým dorobí svoju nadstavbu, inak si to meškanie neviem vysvetliť
HTC Desire Z
Android 2.3.7
CyanogenMod 7.2.0 RC2
52 MFLOPS
8GB class4
Obrázok užívateľa
bam
Administrátor
Administrátor

mobil:
tablet:

Poslaťod Skyder » Štv 06. Máj 2010 6:19:45

admin píše:Sony Ericsson si asi potrpí na kvalitu - aj keď toto je naozaj pridlho - HTC už má urobený Sense pre 2.1 a Sony Ericssonu bude trvať ešte polrok, kým dorobí svoju nadstavbu, inak si to meškanie neviem vysvetliť

Mohi to dat von aj bez nadstavby,neskor ju tam impleentovt, ved takto prichadzaju o zakaznikov..

Neviem no, ved na internete sa pise ako o najvacsej nevyhode telefonu prave starsi system..
Skyder

Poslaťod maurice » Štv 06. Máj 2010 6:25:39

sony ericsson je v poslednych rokoch dost spomaleny, od modelu K800 Cybershot maju stale nejake problemy, najprv 5mpx K850, ktory robil horsie fotky ako starsie modely k800 a k810, potom Satio ktore malo nedomysleny symbian, ktory mrzol a padal, prva xperia s androidom sa mala u nas objavit uz v lete minuleho roka a hnet po nej dalsie 2 modely s androidom a prisli az tento rok a len s androidom 1.6. Co som pocul, su na tom ekonomicky velmi zle, ich trzby stale pred krizou klesali, niekedy to je prave kvoli znizujucej sa kvalite. Napr Xperia X1 bol dost pruser, ked viac ako 50% pristrojov bolo reklamovanych kvoli tomu, ze sa zoskrabala farba zo zadneho kokoveho krytu, ktory bol vsadeny do plastoveho ramu a ten bol vyrobeny s makkeho plastu a v jednej casti bol necely mm tenky. Pravdepodobne kvoli rozpinavosti kovu sa velmi casto praskal.
http://farm4.static.flickr.com/3088/314 ... 400bbc.jpg
ked sa to tak objektivne vezme, tak fakt zaostavaju, napr take htc uz predstavilo svoj 4G model, sony ericsson sa chvali xperiou x10 mini a mini pro. :shock: alebo Xperia X10 je taka hruba ako Motorola Milestone a motorola ma HW klavesnicu :?
Naposledy upravil maurice dňa Štv 06. Máj 2010 6:28:40, celkovo upravené 1
maurice

Poslaťod maurice » Štv 06. Máj 2010 6:27:06

Skyder píše:Neviem no, ved na internete sa pise ako o najvacsej nevyhode telefonu prave starsi system..

Htc Hero ma android 1.6, napriek tomu podporuje multitouch a s rootobanim dosiahnes dalsie moznosti ktore pomuka az android 2.1 :P je ale pravda, ze multitouch zoom v google maps by som privital.. :)
maurice

Poslaťod Skyder » Štv 06. Máj 2010 15:53:14

HTC Hero ma android 1.5, vize este nizsie ako G1, akurat ma HTC Sense.

A neviem , ci sa uz podarilo Xperiu rootnut..
Skyder

Späť na Novinky a správy

TOPlist