Virtualny touchpad

Poslaťod Jferko » Štv 18. Dec 2014 19:41:39

Ahoj. Ak takato tema uz existuje, ospravedlnujem sa, ak som v zlej sekcii tiez sa ospravedlnujem(a prosim a presunutie do spravnej) .

Ale k veci. Mam google nexus7(asus tablet). Netusim ako a kedy ale praskla mi dotykovka (cca2/3 dotykovky funguju), ale kedze niektore aplikacie nepoznaju otocenie displeja, tak mi to zacalo sposobovat problemy (ked je tablet otoceny "normalne" teda fotakom hore tak nefunguje spodna cast dotykovky), tak som chcel kompetentnych poziadat o pomoc (osobne android nemusim, a robim s tym co najmenej, takze nepoznam aplikacie a googli sa mi dost tazko - neviem anglicky). Existuje dajaky virtualny trackpad/touchpad, aby fungoval na popredi popri inych aplikaciach. Netusim ci take nieco existuje ale najviac by mi vyhovovalo, keby som pomocou tej virtualnej mysky vedel ovladat aj klavesnicu (kedze pri tych aplikaciach je klavesnica na tej nefunkcnej casti dotykovky). Dufam ze som to moc nedomotal. Dakujem
Jferko
zelenáč
zelenáč

mobil: Iphone 5
tablet: Google nexus 7

Poslaťod verny94 » Štv 18. Dec 2014 20:10:23

Přesunuto do správné sekce.

Bude nejjednodušší vyměnit displej.
Výměny prasklých skel, drobné HW opravy, oprava IMEI, unbrick a další.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký dotaz na opravu MT, nebo na chod fóra.
Obrázok užívateľa
verny94
Moderátor
Moderátor

mobil: Samsung Galaxy S8+
tablet:

Poslaťod Jferko » Štv 18. Dec 2014 20:23:21

Dakujem za presunutie.

Toto riesenie je len docasne, kedze tento tablet budem pouzivat uz len cca 2-3mesiace tak sa mi neoplati menit disp. Potom ho predam, darujem, podlozim pod stolik aby sa nekyval... Nechytil ma ani systemom, ani HW spracovanim. Za 33€posluzil, nestazujem si a ak niekomu znamemu urobi radost a bude ho chcet tak nech si disp. da vymenit, alebo ak mi to nebude vadit tak nech sa zabava...
Jferko
zelenáč
zelenáč

Poslaťod Stano36 » Štv 18. Dec 2014 20:24:34

Aplikáciami sa budeš iba trápiť ale určité možnosti máš
Aplikácia trial na 14 dní
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aitype.android.tablet
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC U12+
tablet: Lenovo YT3-PRO

Poslaťod Jferko » Štv 18. Dec 2014 21:26:37

Dakujem. Zatial to staci(kedze klavesnica sa da presuvat do inej casti obrazovky), a ked bude viac casu tak bud pohladam nieco viac podla mojich predstav, alebo si zvyknem :)
Jferko
zelenáč
zelenáč

Späť na Nexus 7 (2013)

TOPlist