iCloud na android?

Poslaťod Triglavus » Uto 01. Nov 2011 19:58:18

Videl som to na viac zariadeniach. Samozrejme niekto si hneď myslí, že sa jedná o 5 sekundový lag, to o čom hovorím vypadá asi tak ako na mojom DHD a to pokles v plynulosti obrazu. Ale áno, uznávam som človek čo zle vidí a Apple je najlepší výrobca zariadení a všetko čo vyrobia je 100%. A práve preto, že Apple je taká strašne dobrá firma, Android je preferovaný OS na smartfónoch. Toto je ale všetko OT.
HTC Desire HD - od release do 2012
Nexus 4 - od release do teraz
Obrázok užívateľa
Triglavus
starý morský vlk
starý morský vlk

mobil:
tablet:

Poslaťod hektor » Uto 01. Nov 2011 20:11:16

Ja som nikde nepovedal, ze apple je najlepsi vyrobca a vsetko ostatne je shit, ale raz ked viem, ze to je blbost a napisem, ze to a to nieje pravda, tak som automaticky povazovany, za nejakeho jablckara, pre ktoreho je vsetko shit, len apple je super. Sa trochu spametajte. Nikto nieje tak zaryty applista, ako vy vsetci antiapplisti. Android je preferovany na telefonoch asi preto, lebo apple nikdy neda svoj OS aby bol dostupny na inych telefonoch ako od apple, z dovodu optimalizacie a velkosti displejov, kde nastavaju potom problemy s aplikaciami. Takisto aj preto, lebo vacsina ludi si mysli, ze je to neviem aky shit, prave od vas antiapplakov, a vacsina z vas to ani v ruke nemala.
hektor
kapitán
kapitán

mobil:
tablet:

Predchádzajúci

Späť na Nástroje

TOPlist