Root mx4

Poslaťod ShiTWorKeRiS » Štv 26. Feb 2015 13:58:10

Zdraviim osadenstvo Android komunity :D

Android pouziivam uz nejakuu tuu dobu, noo a moj start do tochto systeemu bol praave na, teraz je to už skoro,, babička" :D taa moja HD2... Noo a kedze povodne si ficala na RIP... WM 6.5.x taak prvyym mojim krokom do Android sveta bolo ROOT and ReInstall na 2.2.1 :).... Samozrejme nejakyy ten BRICK :D aale tak prezila ;).... Ako plynul cas moje kroky isli od zariadenia k zariadeniu, a kedze moje hobby skupovania "pokazenyych" telefoonov ma viedlo ku staale zaujiimavejsiim a zaujiimavejsiim kuuskom a prostredie Androidu sa vyvyyjalo, tak isto ako aj moja potreba prisposobovat si ho :)... Tj. Ladit vsetko do minimalistickeeho dizajnu, vyuzivat hlavne apky s ciernym prostrediim, mat vsetko na dosah palca ;) :D noo a hlavne "prešťať" minimaalne saam seba v Antutu :D....

Poslednee fony s ktoryymi som sa hral boli napr... Nexus4, S4mini, Note3, S4, noo a teraz je to MX4 :)

Iked len 16gb verzia, aale tak to by my az tak nevadilo keby aspom zerie mSD karty -_-.... USB hub cez OTG, povedzme ze daa sa to :)... Co sa tyyka Flyme.. -_-... Radsej som znovu zvolil Kklauncher :D... Aale tak co ma stve najviac je ze neviem preco aale tak dost casto ked som na wifi my vypne mobilny signaal neviem preco to robii aale tak aspom viem co musiim na nej este vyhaluzit :D tak isto ako Nastavenia... Nechaapem preco to je vsetko v bielej farbe -_-..... Nooo a poslednaa vec co ma maximaalne sklamala je praave ten ROOT... :( akoze napisat meno a heslo... -_-... A co sa tyym vlastne zmenilo?? :D jedineee co som si vsimol je, ze som cca o 200bodov preskocil "zatial" prvy fon v antutu :D inac asi nic zvlastne sa nestalo :D
ShiTWorKeRiS
zelenáč
zelenáč

mobil: MX4
tablet:

Poslaťod Stano36 » Štv 26. Feb 2015 20:18:36

HTC má tiež takú funkciu ktorá v prítomnosti wifi siete odpojí mobilné dáta.
Wifi a mobilné dáta.jpg
Wifi a mobilné dáta.jpg (15.91 KiB) Zobrazené 1106 krát
Obrázok užívateľa
Stano36
Administrátor
Administrátor

mobil: HTC U12+
tablet: Lenovo YT3-PRO

Späť na Meizu MX4

TOPlist