Miťo

info o ľuďoch na našom diskusnom fóre

Poslaťod Miťo » Sob 08. Mar 2014 23:13:50

Zdravím som Miťo, mám 23rokov, pochádzam s Oravy som hrdý majiteľ Lenovo P780 a Lenovo S720i oba majú root. Venujem sa všetkému čo sa androidu týka. Neustále prechádzam fóra XDA a needrom a hrám sa s cusom rom hlavne na S720i, na 780 som spokojný s official JB 4.2.2, ktorý je svižný a nelaguje. Úspešne sa mi podarilo rozbehať "utopenú" SIII a odstrániť problémy s pomalým nabíjaním bez výmeny batérie a nabíjačky,ak m niekto MT čo utopil vo vode a je nefunkčný pls pls ozvite sa. . Ak by niekto mal ang romku a chcel do nej SVK jazyk môžem ju skúsiť preložiť a znova upnem, avšak dúfam že ospravedlníte dlhší čas čakania uploadu nakoľko je to chyba providera internetu :D :D rom posielajte v SS.
Ak m niekto MT čo utopil vo vode a je nefunkčný pls pls ozvite sa.
Naposledy upravil Miťo dňa Štv 13. Mar 2014 11:23:28, celkovo upravené 1
Lenovo P780_ROW_S116 - 4.4.2 Kit Kat VibeUI
Lenovo S720i pink Custom rom 4.1.2 multilanguage
Samsung Galaxy S plus
Lenovo Z570 Intel Core i5 2430m
Lenovo Z380 Intel Pentium B690 -> upgrade na i7 3612QM
Miťo
kapitán
kapitán

mobil:
tablet:

Poslaťod Sony Xperia L » Pon 10. Mar 2014 20:51:19

Zdravim ťa :)
Sony Xperia L *_*
Procesor- 1GhZ
Ram- 1GB
Obrázok užívateľa
Sony Xperia L
kapitán
kapitán

mobil: Sony Xperia L
tablet: Nemám

Poslaťod djmikxy » Pon 10. Mar 2014 23:22:07

Miťo píše:Zdravím som Miťo, mám 23rokov, pochádzam s Oravy som hrdý majiteľ Lenovo P780 a Lenovo S720i oba majú root. Venujem sa všetkému čo sa androidu týka. Neustále prechádzam fóra XDA a needrom a hrám sa s cusom rom hlavne na S720i, na 780 som spokojný s official JB 4.2.2, ktorý je svižný a nelaguje. Úspešne sa mi podarilo rozbehať "utopenú" SIII a odstrániť problémy s pomalým nabíjaním bez výmeny batérie a nabíjačky. Ak by niekto mal ang romku a chcel do nej SVK jazyk môžem ju skúsiť preložiť a znova upnem, avšak dúfam že ospravedlníte dlhší čas čakania uploadu nakoľko je to chyba providera internetu :D :D rom posielajte v SS.
Čo ma však na tomto fóre zaráža tak je arogantnosť niektorých užívateľov, na iných som sa s tým nestretol.

Zaujima ma co konkretne myslis tim arogantny uzivatelia.. daj konkretny prispevok co ta k tomuto nazoru priviedlo.. lebo co som ja prezeral forum nic take na tvoju osobu som si nevsimol.. ibaze by to bolo mierene na inu osobu a teba to stve a preto chcem ja osobne vediet preco take veci pises!! a hlavne preco?? alebo ak mas nejaku SS tak kludne napis o co sa jedna alebo koho! ;)
Moje terajsie "dela" Sony Xperia Z - HTC HD7 - iPhone 4 - Blackberry 9300 curve - Nokia 1616
Obrázok užívateľa
djmikxy
admirál
admirál

mobil:
tablet:

Späť na Ľudia

TOPlist