maurice

info o ľuďoch na našom diskusnom fóre

Poslaťod pitr37 » Pia 17. Feb 2012 19:07:57

maurice Galaxy Note som ešte v ruke nemal ,ale ani po tom netúžim,je už moc veľký na mňa.Ale SGSII,SGS,ACE hej a ani jeden ma neoslovil.Možno je to už zvyk na HTC,ale som tou značkou už asi postihnutý.
HTC evo 3D
LiquidSmoothOficial®
pitr37
starý morský vlk
starý morský vlk

mobil:
tablet:

Poslaťod maurice » Pia 17. Feb 2012 19:10:59

htc je skvele, keby predavali nieco ako note, rozmerovo aj funkcne, tak by som urcite nekupil samsung. uplne vsetko mi na nom vadi. dokonca aj povrch. mam biely, keramic white a je brutalme leskly, ako keby lakovany a hrozne sa smika. az je to neuveritelne. aspon hrany mali byt fumove, alebo drsne. to iste galaxy 10.1
maurice

Poslaťod majko11293 » Pia 17. Feb 2012 19:31:59

uuf, biely note? super vkus :) velmi sa mi pači a uz aj nad nim som zacinal premyslat ale po tomto..
nič no, tak to vyzera ze si počkam na 4,7" HTC One X...
MacBook Pro 15" 2017 256GB Touchbar / Intel Core i7 / 16GB RAM
Apple iPhone XR 64GB
Apple Watch 3
Apple TV 4
Sony WH-1000XM2
Obrázok užívateľa
majko11293
Moderátor
Moderátor

mobil: Apple iPhone XR 64GB
tablet:

Poslaťod maurice » Pia 17. Feb 2012 20:36:34

no, majko, po htc ti to urcite nedoporucujem. ale zase nieje to take zle, ma to vela vyhod. napr stranky pozeram na vysku, skoro vobec nezoomujem. klavesnica je luxusne velka, predna kamera ma 2 mpx a baterka je fakt tvrda, vydrzi velku zataz uplne v pohode. sice zacina pipat uz v podvecer(pri mojom pouzivani), ale v pohode vydrzi do rana. Pri vypnutom internete, bez killovania procesov spotrebuje za noc 3% baterky : ) Romka je vynikajuco vyladena, az na zapinanie displeja je super rychly a Quadrant benchmark test v porovnani s galaxy 10.1 a galaxy Nexus hovori za vsetko.

chcel som cierny, ale na stranke nebola napisana farba, obrazok bol cierny, ze je biely som zistil az ked som ho zaplatil. no neva, vyriesim to ciernym Flip Case, ktory sa dava namiesto zadneho krytu a je na to napojena cast, ktora sa preklopi do predu. takze bude biely len ked ho otvorim : )

http://www.androinica.com/wp-content/uploads/2012/02/galaxy-note-flip-case.jpg
maurice

Predchádzajúci

Späť na Ľudia

TOPlist