maurice

info o ľuďoch na našom diskusnom fóre

Poslaťod Skyder » Str 01. Feb 2012 17:22:07

Dufajme že ano :) Neviem, to ma včera tak napadlo pozriet si ho, ako su na tom ceny a podobne, a už dnes ráno som ho kupoval :)

A moderny ani nie, ale g1 už treba vymenit :)
Skyder

Poslaťod maurice » Str 01. Feb 2012 18:47:27

hej, g1 je predsalen uz fosilia :lol:
maurice

Poslaťod Skyder » Str 01. Feb 2012 19:32:34

čudoval by si sa ale fičí ako nová, až mi je luto že sa ho zbavujem :)
Skyder

Poslaťod maurice » Str 01. Feb 2012 19:44:27

ako ze zbavujes? predavas ho? ja ho chcem :D
maurice

Poslaťod Skyder » Str 01. Feb 2012 20:20:33

Predávam :) Fakt ho chceš? :D
Skyder

Poslaťod maurice » Pon 13. Feb 2012 15:06:09

no rozmyslam nad tym, uz mam 2 tyzdne ten galaxy note a poviem ti teda, ziadna vyhra. uz sa vobec necudujem, ze vsetci menia romku. okrem stability a rychlosti je vsetko uplne zle, neprakticke, nedomyslene a uz teraz sa pozeram po nejakej inej romke. akoze po hw stranke vsetko super, ale niekedy ma privadza do zurivosti. fakt je rozdiel ci si clovek kupi htc alebo samsung.
co ma teda najviac prekvapilo a nastvalo
1. ked zapojis klasicke sluchadla do neho a niekto ti zavola, on nepochopil, ze tam mas len sluchadla a mikrofon by mal pouzit ten ktory ma v tele, on caka ze mu pride zvuk z tych sluchadiel :D (htc rozdiel medzi sluchadlami chape a podla toho sa aj sprava)
2. voice talk - hlasovy asistent, nieco ako Syry na iFone sa da aktivovat aj cez bluetooth handsfree, dokonca sa da nastavit, aby pouzival mikrofon na tom handsfree (hura!). ale pri aktivovani tejto funkcie sa rozvieti displej a odomkne klavesnica, takze si tam vo vrecku nohou postlacom vsetko mozne.. :D
3. vsetky aplikacie, ktore su tam od samsungu, vratane touch wiz maju nepochopitelne nastavenia, ako napr zvlast nastavenie podsvietenia v prehliadaci (naco???) ale niektore veci, ktore by som najradsej zmenil sa tam nedaju zmenit. a ked si uz chcem na vsetko najst vlastne aplikacie, s ktorymi ako tak prezijem, tak mam hned plnu ramku, lebo vsetky tie predinstalovane ako napr galeria, social hub bezia na pozadi, synchronizuju data a zaplnaju ramku a aplikacie, ktore naozaj vyuzivam mi potom vypina kvoli nedostatku pamate :twisted:
4. amoled displej ma uplne skrelene farby. ked si pozriem duhovy kruh, tak zlta farba tam skoro vobec nieje, oproti tomu zelena a cervena su uplne syte a ziarive(nazval by som to ze az prepalene), az to je neprijemne na oci. da sa nastavit sytost farieb, ale tento problem nevyriesi. nebudem ani spominat, ze displej ma pri sedych tonoch a slabsom podsvieteni nejaky divny raster, ktory neviem preco a ako vznika..
maurice

Poslaťod pitr37 » Pon 13. Feb 2012 18:50:16

Mne je to jasné,ale Samsungáči to nepochopia,čo si napísal.Tak ako Nokiaci a Iphonisti.
HTC evo 3D
LiquidSmoothOficial®
pitr37
starý morský vlk
starý morský vlk

mobil:
tablet:

Poslaťod majko11293 » Pon 13. Feb 2012 19:45:24

tak ten displej by som fakt chcel vydiet, mne prijde ako top na trhu ale po tomto...asi radšej nič nove nekupujem a ostanem pri desire :D :D
MacBook Pro 15" 2017 256GB Touchbar / Intel Core i7 / 16GB RAM
Apple iPhone XR 64GB
Apple Watch 3
Apple TV 4
Sony WH-1000XM2
Obrázok užívateľa
majko11293
Moderátor
Moderátor

mobil: Apple iPhone XR 64GB
tablet:

Poslaťod mustafa » Uto 14. Feb 2012 0:09:41

pitr37 píše:Mne je to jasné,ale Samsungáči to nepochopia,čo si napísal.Tak ako Nokiaci a Iphonisti.

prečo by to samsungáči nepochopili? nie každý je skostnatený a ovplyvnený značkou... tiež som si kúpi telefón, ktorý som poznal len z recenzie... v tomto prípade neľutujem, ale tiež má svoje muchy... žiadny telefón a v tomto prípade ani firmware nie je dokonalý... Android sa neustále vyvíja a zakaždým je tam niečo nové, ale opakujú sa aj niektoré staré chyby... hlavne ma hnevá spotreba, ktorá by sa dala krásnym spôsobom upraviť na 5 a viac dní... stačí aby na pozadí bežalo minimum aplikácií a po zatvorení sa stratili aj z RAM a ukončili sa všetky ich procesy... nenašiel som žiadny program, ktorý by to robil dokonale, nakoľko aj tento musí bežať na pozadí... toto by mala byť vec operačného systému... každá nová verzia androidu zabúda na čo bola stvorená... jedine čo zaujíma OS, kedy sa bude synchronizovať a kedy bude online... stačí si pri inštalácii pozrieť čo aplikácia vyžaduje a hneď človek zistí, že ešte aj klávesnica potrebuje pripojenie na internet... pripadá mi to, ako keby vývojári OS vôbec nepoužívali... ten systém sa dá perfektne modifikovať a upravovať... prečo nikto nespraví to čo treba... potom aj telefóny by boli pre radosť a nie sa stále zaoberať zmenou OS za nejaký modifikovaný, ktorý aj tak za chvíľu človek vráti buď späť, alebo nahodí zase niečo iné...
Mal som Nokie, SonyEricsony, LG, Samsung Omniu, SG 3, SG mini a teraz mám SGS... najlepší bol Samsung Omnia... bol tam WM a dal som nadstavbu SBShell... tri roky som nemal potrebu na telefóne čokoľvek meniť... keby neodišla dotyková plocha na displayi, nikdy by som ho nevymenil... SGS je asi druhý v poradí, ale treba viac skúšať rôzne verzie OS, kým človek nájde to pravé orechové... je toho ešte neúrekom a určite som ešte neskončil... ten telefón je super a kým mi nesadne, sále budem skúšať niečo nové... :D

Možno aj pre ten NOTE potrebuješ skúsiť niečo nové... vždy sa porovnáva to čo bolo "dokonalé" zvykom z používania s tým novým a skoro nikdy to nie je na prvý krát dobré... :D
Samsung GT-I9000 Slim Bean 2.7.0 - JB 4.1.2 - i9000XXJVT
Huawei MediaPad ICS 4.0.3 (B005 - kernel 3.0.8)
mustafa
admirál
admirál

mobil:
tablet:

Poslaťod maurice » Pia 17. Feb 2012 18:58:39

jaj, jak mi dnes fajnovo padol na zem :D rovno na dlazbu ked som sa otriasal od snehu. no je trosku oskrety ale nieje to skoro vobec vidno.

pitr37, nepochopi to nikto, kto nema aspon pol roka htc ako jediny fon. az casom clovek zisti, aky je super.

mustafa, desire hd bol dokonaly. teda aspon pre mna. sense som rychlo nahradol launcherom pro(co som musel aj na note) a sense nebezalo na pozadi. sense aplikacie boli tak skvele spravene, hlavne na sense 3.5, ze aj tie z marketu co som obcas pouzival som casom odinstaloval a mal som tam 1 heu, nejaky remote control na torrenty, ES file manager, ktory bol sucastou custom romky. memozem sa stazovat ani na spotrebu, po roku pouzivania (ako maniak) mi pri takte 1.8GHz vydrzal cely den. nepouzival som ziasny taskiller ani nic. jedine co mi fakt vadilo boli aplikacie ako Stocks, Footprints, facebook atd, ktore som vdaka rootnutej romke a Root Uninstalerru rychlo odinstaloval a bolo po probleme. Tak isto som musel hned rootnut aj Note, lebo predinstalovane aplikacie synchronizovali velke mnozstvo dat a nedali sa ani nijak nastavit. teda konkretne Galeria, v ktorej sa ani nedali skryt hudobne albumy.
maurice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ľudia

TOPlist